ebook Miasteczko Salem
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 264439) Ilość stron (szacowana): 650

Miasteczko Salem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.02
Audiobook - najniższa cena: 29.18
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
26.78 złpremium: 17.28 zł Lub 17.28 zł
21.02 zł
22.18 zł Lub 19.96 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
23.04 zł
23.18 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

W prowincjonalnym amerykańskim miasteczku zaczynają dziać się rzeczy niepojęte i przerażające. Znikają bądź umierają w dziwnych okolicznościach dzieci i dorośli, jedna śmierć pociąga za sobą drugą. Czyżby Salem było nawiedzone przez złe moce? Kilku śmiałków, którym przewodzi mały chłopiec, wydaje im pełną determinacji walkę. 

Miasteczko Salem, klasyczny horror Stephena Kinga, ukazało się po raz pierwszy w roku 1975. Demoniczna opowieść natychmiast przeraziła i oczarowała czytelników i stała się światowym bestsellerem. Doczekała się też dwóch ekranizacji.

Miasteczko Salem od Stephen King możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Kiedy człowiek wyrzuca Boga z serca, wtedy na jego miejscu natychmiast pojawia się Szatan
Kościół jest czymś więcej niż zlepkiem idei, jak uważa młodsze pokolenie. To także więcej niż duchowe harcerstwo. Kościół to moc, której człowiek nie powinien nadużywać.
W blasku życia zawsze towarzyszą nam cienie śmierci.
Nawet z pozoru najdziwaczniejsza, najskromniejsza pasja jest czymś bardzo, ale to bardzo cennym.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Miasteczko Salem to druga książka Stephena Kinga, którą przeczytałem. Jest ona w czołowym miejscu moich najlepszych horrorów.
  Pewnego dnia do Jerusalem - Pełna nazwa miejscowości - przyjeżdża nowy mieszkaniec. Kupuje dom na wzniesieniu, z którego ma widok na całe miasteczko. Od tego momentu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Ludzie zaczynają znikać....
  Książka aż tryska niepokojem i atmosferą grozy. Wszystko w niej jest dla mnie genialne. Stephen King w najlepszych latach swojej twórczości.
  Gorąco Polecam
  OCENA 5/5

 • Awatar

  Genialny horror Kinga. Jedna z lepszych książek jakie kiedykolwiek czytałem. Jest tu wszystko czego można oczekiwać po horrorze. Gorąco polecam.

 • Awatar

  Moja ULUBIONA.

 • Awatar

  Moja ULUBIONA.

 • Awatar

  Nie przeczytałem wszystkich książek Kinga, ale w mojej opinii, to jego najlepsza książka. Jest tu wszystko z czego Kinga znamy. U mnie obowiązkowa pozycja, do której znowu wrócę nie raz i nie dwa.

 • Awatar

  Doskonała powieść, w miasteczku Salem dzieją się dziwne rzeczy. Grupa dzieci próbuje odkryć przyczynę tych zdarzeń.

 • Awatar

  King w najczystszym wydaniu - bardzo sugestywny horror i jednocześnie klasyka gatunku. Jeśli ktoś wcześniej nie słyszał o Salem i czarownicach, to tak książka utrwali Wam je w pamięci na zawsze.

Warto zerknąć