ebook Martwe Jezioro
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 1511) Ilość stron (szacowana): 150

Martwe Jezioro
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.28
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
25.28 zł Lub 22.75 zł
29.77 zł Lub 26.79 zł
32.00 zł
32.00 zł
25.78 zł
27.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Fascynujące połączenie kryminału oraz romansu skrzącego się ironicznym humorem. Książka, która wciąga czytelnika od pierwszych stron!

Beata – niezależna trzydziestoletnia singielka – zaczyna podejrzewać, że z rodziną, z którą od lat nie utrzymuje żadnego kontaktu, nie łączą jej nawet więzy krwi. Wynajmuje prywatnego detektywa, który pomimo odkrycia wielu zaskakujących tropów, nie potrafi jej pomóc.
W poszukiwaniu prawdy o przeszłości wspiera Beatę przyjaciółka – roztrzepana Ula, która przy okazji chce wyswatać ją ze swoim bratem Jackiem. Lawinę zdarzeń wywołuje niespodziewane zaproszenie od rodziny na ślub znienawidzonej siostry...

Powieść Olgi Rudnickiej balansuje na granicy kryminału, thrillera i romansu, częściej jednak przechylając się ku tym mniej radosnym gatunkom. Wychodzi z tego całkiem ciekawa lektura, w której wątek rodzącej się miłości zostaje przyćmiony zaskakującymi wydarzeniami. Sieć intryg wyłaniająca się z „Martwego jeziora” jest wyjątkowo dobrze przemyślana, autorka świetnie buduje napięcie, ujawniając kolejne szczegóły powoli i stopniowo. Atutami powieści są także żywe dialogi, dobrze prowadzona fabuła, wyraziste postaci bohaterów i lekki, błyskotliwy język.

Martwe Jezioro od Olga Rudnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Szkopuł w tym, że te problemy nie odchodzą razem z nocą, tylko wracają wraz ze słońcem.
Jeśli nie możesz pokonać rywala, zaprzyjaźnij się z nim.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć