ebook Malowany człowiek. Księga 2
4.07 / 5.00 (liczba ocen: 11325) Ilość stron (szacowana): 318

Malowany człowiek. Księga 2

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czy znękana ludzkość znajdzie w sobie dość siły, by stanąć naprzeciw otchłańców z uniesioną głową?

Przecież od wieków potrafi się tylko chować za murami ochronnych runów…

Jedynie w odległej Krasji ludzie wypowiedzieli demonom otwartą wojnę. Co noc stają z nimi twarzą w twarz na ubitej ziemi – w naszpikowanym pułapkami Labiryncie. W obronie honoru przodków. Nie szczędząc ofiar i krwi.

Arlen, Leesha i Rojer są już dojrzałymi, doświadczonymi przez życie ludźmi. Odkrywają w sobie umiejętności i moce, które pozwolą im myśleć o próbie zmierzenia się z unicestwiającym świat złem. W krucjacie przeciwko potworom budzącym się do życia każdej nocy połączył ich nieubłagany los. To ostatni dzwonek dla ludzkości, ginącej w szponach opętanych żądzą mordu bestii.

Malowany człowiek. Księga 2 od Peter V. Brett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Malowany człowiek to wstęp do niesamowitej serii i jestem przekonana, że mój zapał do niej nie ostygnie! Jestem przygotowana na ogrom fascynujących przygód i jestem pewna, że właśnie to mnie czeka w następnych częściach!

Cała recernzja na blogu: Malowany człowiek

Ocena: 5/6 czytaj więcej
©BookeaterReality
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ciąg dalszy człowieka z tatuażami. Żałuję jednego, że człowiek musi spać bo po pracy można by było czytać i czytać co tak wciąga. Serdecznie polecam.

 • Awatar

  Nie trudno się domyślić, że Malowany Człowiek część II to kontynuacja przygód trójki młodych ludzi, którzy UWAGA : już nie są dziećmi, a wkroczyli w dorosłe życie. Oczywiście plaga demonów dalej zalewa świat, toteż i oni muszą walczyć ze złem, które wylewa się co noc z otchłani. MAŁY SPOILER: Nasi bohaterowie odnajdują w sobie moc, która skutecznie pomaga im w eliminacji mrocznych kreatur.
  Co tym razem zgotował im kapryśny los ? Brać i czytać.

  Ciężko cokolwiek napisać o tej części nie zdradzając fabuły, toteż chyba na tym krótki opisie poprzestanę. Możecie być pewni, po wkroczeniu do świata kreowanego przez Petera V. Brett'a ciężko jest się z niego wydostać. Książka jest niczym magnes - trzyma nas przy sobie i nie chce puścić.

  Dobra, zabieram się za "Pustynną włócznię". Ale możne najpierw S.King? HMmm

Warto zerknąć