ebook Biuro przesyłek niedoręczonych
3.42 / 5.00 (liczba ocen: 1798)

Biuro przesyłek niedoręczonych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 26.78
Audiobook - najniższa cena: 26.92
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
26.78 zł Lub 24.10 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
31.50 zł
31.50 zł
25.82 zł
27.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Są listy, których nie można zostawić bez odpowiedzi Do Biura Przesyłek Niedoręczonych trafiają listy i paczki, które nigdy nie dotarły do adresatów. Zuzanna zaczyna tam pracować, bo ją samą też prześladuje pewien niewysłany w porę list. Z czasem coraz bardziej intrygują ją tajemnice innych ludzi. Kiedy trafia na listy, których nadawcy od trzydziestu ośmiu lat nie mogą się spotkać, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ma czas do Wigilii, potem będzie za późno...

Magiczna opowieść o zagmatwanych ludzkich losach, miłości jak z bajki i nieoczekiwanych konsekwencjach życzliwości. Mistrzostwo gatunku!

Świąteczna opowieść Nataszy skrzy się dowcipem i wzrusza do łez. A kiedy myślisz, że już wiesz, jak skończy się ta historia, czeka na ciebie naprawdę smakowita niespodzianka. Lilliana Fabisińska, pisarka

Natasza Socha pisze tak, że po przeczytaniu każdej jej nowej książki ma się ochotę na kolejną.
Damian Gajda, dziennikarz, Gala

Biuro przesyłek niedoręczonych od Natasza Socha możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ale pamiętaj, w życiu czasem jest tak, że dzisiaj nie masz siły, jutro nie będziesz mieć ochoty, a pojutrza może już nie być.
Niektórzy ludzie są stworzeni do pracy na samych szczytach, inni mają lęk wysokości i wolą obserwować świat z dołu, ciesząc się, że stoją na pewnym gruncie.
Związek dwojga ludzi to nie tylko patrzenie sobie w oczy, ale docieranie się przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Oswajanie własnych wad, pielęgnowanie zalet. Cierpliwość, tolerancja, wybaczanie i zgoda na kompromisy.
Zakochanie to zdecydowanie emocjonalna paranoja, której żaden naukowiec nie jest w stanie opisać. Dlatego zajmują się tym poeci.
Człowiekowi do życia potrzebny jest drugi człowiek.
Podobną nijakość ma w sobie cała ta wirtualna i smartfonowa korespondencja. Elektroniczna wymiana myśli jest szybka i sprawna, ale nikomu nie bije przy tym serce. A to czekanie na listonosza... Spóźnia się? A może już był, tylko nikt go nie zauważył? Albo zachorował? Albo po prostu nie miał po co dziś przychodzić... Najpiękniejszy widok to czysta biel koperty łypiąca przez dziurki metalowej skrzynki pocztowej.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Czytało się to przyjemnie, ale było zbyt dużo niedociągnięć w fabule. Jak np. (by za dużo nie zdradzać) aptekarz dzwoni do jednej bohaterki, żeby jej powiedzieć w którym szpitalu znajduje się pacjent - nigdy wcześniej do niej nie dzwonił, jest to ich pierwsza rozmowa telefoniczna i co? Nie przedstawił się? Człowiek, który nagrywa "własne" przepisy zielarskie na automatyczną sekretarkę, nie przedstawia się przez telefon? Bzdura, mało wiarygodne.
  Druga sprawa - samo wprowadzenie miałam wrażenie, że jest przedrukiem z artykułu "Wydział niedoręczonych przesyłek" Jana Błaszczyka. Nawet te same sformułowania były w tekście użyte, jak np. o żółtych szafach. I jeszcze ten tekst na końcu, że inspiracją były listy gdzieś tam znalezione... jasne.
  Trzecia sprawa - momentami to jakby się czytało wikipedię: jak działa lawenda? Kopiuj wklej, jest pierwszy rozdział. Przepis na pierogi - kopij, wklej, kolejny rozdział gotowy i tak bardzo często.

  Mimo tych trzech minusów, książkę czytało się dobrze, jest krótka i można z nią spędzić przyjemne popołudnie. Jednak polecam.

 • Awatar

  Przecudna książka. Polecam

Warto zerknąć