ebook Porozumienie bez przemocy. O języku życia
4.39 / 5.00 (liczba ocen: 34)

Porozumienie bez przemocy. O języku życia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.04
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
25.54 zł
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
22.04 zł
26.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Nowe wydanie wielkiego bestsellera autorstwa Marshalla Rosenberga. Wzbogacone zostało o obszerny rozdział na temat zupełnie niepodobnych do klasycznych mediacji w duchu PBP.

Punktem wyjścia w procesie opisywanym przez Rosenberga jest, jak iw całej jego metodzie, kontakt międzyludzki na poziomie serca, bez którego mediacje nie mogą się w ogóle rozpocząć. Inny jest też cel: Rosenberg jako mediator nie dąży do kompromisu, lecz – uwaga! – do tego, by każda ze stron zakończyła konflikt w pełni usatysfakcjonowana. Brzmi niewiarygodnie, lecz, jak udowadnia autor na licznych przykładach ze swojej pracy, jest to możliwe.

Porozumienie bez przemocy. O języku życia od Marshall B. Rosenberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka z pozoru wydaje się trudna i naukowa, jednak po kilku stronach okazuje się, że wciąga jak jedna z lepszych powieści. Wartość zapisana na jej kartach jest niesamowita! Dodatkowo otwiera oczy na wiele spraw związanych z komunikacją i daje zastosować przykładowe praktyki od razu. Polecam wszystkim lubiącym się rozwijać!

Warto zerknąć