ebook Temperamenty - rozwój charakteru - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Temperamenty - rozwój charakteru - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 19.92
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
20.00 zł
24.90 zł
24.90 zł
19.92 zł
24.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jak rozpoznać własny temperament?
Jak się z nim pogodzić?
Jak z nim żyć? Jak go polubić?
I właściwie po co?
W jaki sposób zmieniać w sobie to, co możemy, oraz zaakceptować to, czego nie możemy zmienić?
Jak rozpoznawać temperamenty innych?
Jak żyć w towarzystwie osób, o których temperamentach nie mamy zielonego pojęcia?


Wydawnictwo 2RYBY.PL ma zaszczyt oddać w Wasze ręce audiobook: Temperamenty - rozwój charakteru. Jest to prosty i praktyczny poradnik o charakterze duchowo-duszpasterskim, który odpowiada na powyższe pytania w sposób ciekawy i pełen humoru. Oprócz przedstawienia problemów, jakie w życiu codziennym stawiają przed nami temperamenty, nagrania oferują również kreatywne propozycje rozwiązań, możliwych do zastosowania od zaraz.

Audiobook jest zapisem cyklu konferencji zatytułowanych Tępmy temperamenty, prowadzonych przez pełnego charyzmy duszpasterza - ks. Mirosława Malińskiego (Malinę) w Duszpasterstwie Akademickim Maciejówka we Wrocławiu. Nagrania podpowiadają, jak zrozumieć, zaakceptować, uszanować i pokochać siebie. Słuchając, będziecie żałować, że nie uczestniczyliście w tych spotkaniach osobiście!

Z każdym temperamentem Malina rozprawia się w osobnej części audiobooka, dzięki czemu nawigacja po tematach, które najbardziej Was interesują, jest łatwa i przejrzysta. Autor daje popis swojego talentu aktorskiego, zestawia ze sobą temperamenty w sposób niezwykle humorystyczny, a w finale serwuje je jako wstrząśnięte i zmieszane.
Przytaczane przez Malinę scenki z życia rozbawią Was do łez.

Mam nadzieję, że konferencje, jakie oddaję do Państwa dyspozycji, okażą się przydatne w codziennej pracy nad obróbką tego, co dostaliśmy od Stwórcy - temperamentu, by przybrał kształt osobowości, która uczyni nas użytecznymi dla innych. [ks. Mirosław Maliński]

Dobrego temperowania!

Temperamenty - rozwój charakteru - audiobook od Mirosław Maliński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć