ebook Morderstwa i woń migdałów
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 27) Ilość stron (szacowana): 240

Morderstwa i woń migdałów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 27.15
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
27.15 zł Lub 24.44 zł
29.90 zł
32.54 zł Lub 29.29 zł
34.99 zł
27.13 zł
28.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Oto wyjątkowy zbiór prezentujący Camillę Läckberg z różnych stron.

Morderstwa i woń migdałów to po pierwsze antologia zawierająca cztery teksty prezentujące kunszt pisarski autorki. Składają się na nią minipowieść Zamieć śnieżna i woń migdałów oraz trzy opowiadania: Kawiarnia wdów, Sen o Elisabeth i Elegancka śmierć.

Druga część, biograficzna, to autoportret królowej kryminału, w którym Läckberg opisuje historię swojej kariery. Począwszy od dzieciństwa w rodzinnej Fjällbace, przez studia w Wyższej Szkole Handlowej w Göteborg, aż po kurs kreatywnego pisania, który dostała w prezencie na urodziny od matki i pierwszego męża. Właśnie podczas tego kursu wymyśliła fabułę Księżniczki z lodu. Sukces książki sprawił, że uwierzyła w siebie i napisała kolejne.

Publikację zamyka krótki kurs pisania powieści autorstwa samej Camilli, a także wybrane fragmenty jej bloga, będącego jednym z najpopularniejszych w Skandynawii.

To publikacja zarówno dla wiernych fanów Camilli Läckberg, jak i dla tych czytelników, którzy dopiero chcą zapoznać się z twórczością autorki.

Morderstwa i woń migdałów od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ale marzenia mają to do siebie, że nie da się ich lekceważyć. Ani zdusić. Nie da się nawet odsunąć, zepchnąć w jakiś ciemny kąt.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć