ebook Kuzynki
3.73 / 5.00 (liczba ocen: 3752) Ilość stron (szacowana): 324

Kuzynki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.74
Audiobook - najniższa cena: 36.91
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.74 zł Lub 21.37 zł
29.93 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
24.24 zł
24.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dlaczego kobieta wyglądająca na dwadzieścia lat ma tak bogate doświadczenie, a o carskiej Rosji mówi jak o dniu wczorajszym? Czy tynktura długowieczności mistrza Sędziwoja jest tylko legendą? Pojawia się młoda dziewczyna, nastolatka uciekająca od wojny na Bałkanach. Czy tylko? Czy zbieżność z podobizną na monecie bizantyjskiej jest przypadkowa? Dlaczego w Bośni znów odżyły legendy o wampirach?

Kuzynki od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zaatakować można kogoś, kto się przestraszy. Kogoś, w kim lęk stłumi natychmiast wolę oporu.
Złość to najczęściej oznaka lęku. A lęk to bardzo destruktywna siła. Strach jest najbardziej obrzydliwą ze słabości, a każdą słabość przeciwnika można obrobić na swoją korzyść.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Superbohaterowie przypadkiem skumulowani w jednym miejscu. CBŚ to harcerze, a pisarze SF, to szlachta. Ruscy są be a Ukraińcy cacy.
    Nieudolną próbę autoironii odebrałem jako samo reklamę.
    Czyta się bardzo gładko i przyjemnie.

  • Awatar

    Czyta się dobrze i szybko, ale nic poza tym (chociaż to i tak wiele!). Autor nawet momentami próbuje stosować autoironię, ale jest ona jakaś taka wymuszona. Na dodatek zahacza o politykę. Szkoda, bo tematyka powieści ciekawa i fajnie byłoby po niej zapamiętać coś innego niż nachalną prymitywną propagandę.

Warto zerknąć