ebook Ósme życie (dla Brilki). Tom 2
4.21 / 5.00 (liczba ocen: 2835)

Ósme życie (dla Brilki). Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.24
wciąż za drogo?
26.24 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga połowa XX wieku. Zimna wojna. Kitty Jaszi i jej brat Kostia żyją po dwóch stronach żelaznej kurtyny. On jest radzieckim oficerem zaangażowanym w budowę podwodnych okrętów atomowych, ona odnoszącą sukcesy piosenkarką. Dla obojga los bywa jednak podobnie niełaskawy. I dla ich bliskich. Kobietom z rodziny Jaszich trafiają się jedynie ulotne chwile szczęścia. A mimo to kochają, podsycają w sobie nadzieję, żyją… na przekór wszystkiemu.

 

Nino Haratischwili stworzyła powieść, na jaką czeka się latami: epicki rozmach, pełnokrwiści bohaterowie, wielkie namiętności i cudowny, plastyczny styl.

Ósme życie (dla Brilki). Tom 2 od Nino Haratischwili możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Są takie sytuacje, gdy rezygnacja jest bardziej roztropna niż walka.
Zło raz uczynione wraca jak bumerang. Nie przyniesie ulgi w cierpieniu.
Kiedy nie wiesz, kim jesteś, ze wszystkich możliwości, jakie stwarza ci twoje "ja", wyszukaj to, co najbardziej niemożliwe i stań się tym ...
Serce to nie pokój, który można zamknąć od środka.
Czasami jest się o wiele silniejszym, kiedy jest się słabym...
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nagroda dla wytrwałych. To co przeszkadzało mi w pierwszym tomie, dystans wynikający z opowiadania cudzych wspomnień, znika gdy narratorka dochodzi do swojej historii. A już przy teraźniejszości byłam zauroczona i nie mogłam się oderwać.

 • Awatar

  Drugi tom Ósmego życia nie zmienił mojego zapatrywania na tę powieść. W prawdzie znalazłem w tym tomie momenty, które wzbudziły we mnie niewielkie emocje, to i tak cały czas twierdzę, że czułem się tak, jakbym wszystko obserwował zza jakiejś szklanej tafli. A dźwięki, które powinny do mnie docierać, były mocno przytłumione.

  Moje oczekiwania wobec tej powieści, były wysokie. Po bardzo dobrej Kotce i generale, oraz wspaniałych opiniach innych czytelników, wyobrażałem sobie, że Ósme życie mnie zachwyci. Nic takiego nie nastąpiło, pod koniec już tylko chciałem doczytać.

  Oczywiście będę czekał na kolejną powieść tej autorki. Może następnym razem zaskoczy mnie pozytywnie. Bardzo bym chciał.

  I chyba nie ma co ukrywać, to historia bardziej przeznaczona dla damskiej części czytelników.

  Ocena: 4/6

Warto zerknąć