ebook Chodzę, więc jestem. Wycieczki & wyprawy piesze z kempingiem Poradnik Podróżnika
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Chodzę, więc jestem. Wycieczki & wyprawy piesze z kempingiem Poradnik Podróżnika

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Warto zerknąć
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Od Autora:

Ta publikacja pozwoli jak najlepiej przygotować się do krótkiej lub długiej wyprawy pieszej z plecakiem, a także pobytu na kempingu.

Wycieczki i długie, piesze wyprawy połączone z pobytem na kempingu pod namiotem dają możliwość wyciszenia, odstresowania i poprawy kondycji fizycznej. Napisałem ten poradnik, aby każdy zainteresowany czytelnik mógł odpowiednio się przygotować, bo dobre przygotowanie to udany pobyt.

Portal WyprawyPiesze.pl, który redaguję, zainspirował mnie do zebrania wiedzy i przedstawienia jej w przystępnej formie.

Drogi czytelniku, spróbuj zamiast do 5* kurortu pojechać do ciekawego, kempingowego ośrodka, a zamiast na wycieczkę objazdową autokarem, zakosztuj natury na pieszej wycieczce w okolicy kempingowego ośrodka lub nawet na długiej wyprawie "backpacking".

Chodzę, więc jestem. Wycieczki & wyprawy piesze z kempingiem Poradnik Podróżnika od Jarosław Tylutki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka beznadziejnie słaba pod każdym względem. Żenująco niski poziom merytoryczny. W treści niemal same banały i ogólniki. Całość sprawia wrażenie kiepskiego szkolnego wypracowania. Kompletnie nie warta swojej ceny, nawet przy uwzględnieniu solidnych obniżek oferowanych w niektórych księgarniach. Absolutnie nie polecam!