ebook Wyprzedaż snów
3.53 / 5.00 (liczba ocen: 229)

Wyprzedaż snów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo Znak
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.89
wciąż za drogo?
-14% 15.89 zł
26.99 zł Lub 24.29 zł
29.99 zł
27.00 zł
29.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Agata, zraniona i złamana, po ośmiu latach powraca do miasta, w którym spędziła najlepsze chwile swojej młodości. Nie wie, co pozostało z jej dawnych przyjaźni, jak bardzo zmienił się świat i życie ludzi, którzy ją kochali, a których porzuciła. Czy czas może zniszczyć prawdziwą przyjaźń? Czy Agata, która nie ma nic i sama potrzebuje pomocy, może pomóc innym? Tak, jeśli magia spełniających się snów zadziała... 

Wyprzedaż snów od Marzena Rogalska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ludzie są szczęśliwi, gdy mają rodzinę, gdy ją kochają, gdy sami są kochani. Dopiero, gdy mają takie oparcie, mogą sięgać po więcej, więcej i jeszcze więcej...
Nie wszystko da się przeliczyć na pieniądze. Są tacy, którzy zwyczajnie nie chcą tracić zdrowia dla pieniędzy po to, żeby potem tracić pieniądze na odzyskiwanie zdrowia.
Jedni wierzą w Boga, inni nie, ale to wcale nie znaczy, że on jest albo go nie ma. To znaczy tylko tyle, że jedni wierzą, a inni nie, nic więcej.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/08/marzena-rogalska-wyprzedaz-snow.html


  Marzena Rogalska jest znaną dziennikarką. Kilka lat temu zadebiutowała również jako pisarka…
  Bohaterką jej powieści jest trzydziestoparoletnia Agata. Poznajemy ją, gdy po wielu latach pobytu w USA, wraca do rodzinnego Krakowa. Musi praktycznie zaczynać od zera…
  8 lat temu poleciła przyjaciołom sprzedać wszystkie rzeczy ze swojego mieszkania(nazwała to „Wyprzedażą marzeń”) i wyjechała. Co skłoniło ją do takiej decyzji?
  W Stanach była cenionym pracownikiem agencji reklamowej, w Polsce nie ma praktycznie niczego. Czemu zatem zdecydowała się na powrót?
  Kobieta chciałaby odzyskać przyjaciół, znaleźć pracę i by spełniło się jeszcze jedno jej marzenie. Jakie? Jednocześnie niesamowicie boi się niepowodzenia, chyba jak każdy człowiek.
  Gdy znajomi dowiadują się, że Agata jest w mieście, postanawiają jej pomóc. Ktoś załatwia jej pracę, inne osoby meblują mieszkanie. I to jak! Stoją w nim sprzęty, które dziewczyna nakazała sprzedać! Przyjaciele wzięli je na przechowanie, wierząc że właścicielka wróci i wtedy się przydadzą. I właśnie wróciła! Choć tak bardzo się tego obawiała, przyjęli ją z otwartymi ramionami i sercami.
  Chcąc się im odwdzięczyć, postanawia dać im wyjątkowe i bardzo osobiste prezenty… Każdy otrzymuje kopertę, a w środku zapisany sen… Sen Agaty… Istna „Wyprzedaż Snów”… Autorka mówi by każdy przeczytał treść przeznaczoną dla niego, kiedy będzie chciał by jego najskrytsze marzenie się ziściło… Takie spersonalizowane talizmany.
  I marzenia zaczynają się spełniać, a Agata jest znów dobrym duchem swojej paczki.
  Czy spełni się również marzenie głównej bohaterki?
  Opowieść momentami bajkowa, wielokrotnie wywoływała uśmiech na mojej twarzy, niejednokrotnie podczas lektury po policzku spłynęła mi łza…
  W czasie lektury nie opuszczała mnie myśl o tym, że chciałabym otrzymać kiedyś taki talizman, który spełniłby choć jedno moje marzenie
  Polubiłam główną bohaterkę(nie tylko za imię) i sądzę, że chciałabym mieć taką osobę w swoim otoczeniu. Chętnie poznam kiedyś jej dalsze losy.
  Marzena Rogalska pisząc swoją debiutancką powieść, stworzyła piękną historię o sile przyjaźni i o tym co można najcenniejszego podarować drugiemu człowiekowi.
  Polecam z całego serca lekturę tej na pozór lekkiej książki…

Warto zerknąć