ebook Księżniczka
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 2041) Ilość stron (szacowana): 300

Księżniczka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 32.78
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
26.34 zł
26.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Monika polubiła szkołę. Wśród koleżanek wzbudza sympatię, ale szepczą, nazywają ją Księżniczką; jest taka od nich różna. Widać, że ze Stanisławą i Katarzyną łączy ją jakieś porozumienie. Czy można otrzymać złoto innym sposobem niż przez alchemię, naukę doskonałych? Można. Cena jest jednak wysoka. Mistrz Sędziwój ją zna, zna tajemnicę Bractwa Drugiej Drogi. Czy będzie musiał rozstać się z ukochanym miastem? A inspektor policji ma trudny orzech do zgryzienia. Martwy człowiek, przyszpilony do podłogi szpadą, ślady trucizn, rękawica... Jakby tego było mało, co i raz pojawiają się kolejne trupy, odcięte dłonie, połamane japońskie miecze ze sklepu z pamiątkami... I praktykant — mądrala, wymiotujący nawet na widok mumii. Zadanie inspektora: jak połączyć to wszystko w sensowną historię?

Księżniczka od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Strach może być siłą destrukcyjną, ale może też być twórczy. Może pomóc w ocenie sytuacji, trzeba tylko umieć go opanować. Zdusić, by nie przerodził się w panikę.
Nie ma powodów by bać się trupów (...) bać się należy raczej żywych.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Grzeczna lektura dla młodszej młodzieży, tak bym to określił. Wszystko ma sens i pięknie się składa. Pozytywni bohaterowie nie potrafią umierać; od czego są cuda; brakuje jeszcze scalaków z "Oka Jelenia". Niekończąca się fascynacja Ukrainą i gruzińską kuchnią trwa w najlepsze.
  Tak jak pisze pani Małgorzata, niewątpliwą atrakcją są tu łowcy wampirów z Węgier.
  Dzięki Bogu i Partii pan Andrzej przestał się już zachwycać magiczną ilością 50 pompek. Życzę powodzenia w treningach :). Taki żart, ale nie mogłem się powstrzymać.
  Super pomysł z podziemiami Krakowa. Aż dziw bierze, że nikt nie pokusił się o popełnienie książki w stylu "Spryciarza z Londynu".
  Czyta się miło i przyjemnie, zbytnio nie obciążając mózgu przemyśleniami. Spora dawka informacji i procesach technologicznych.

 • Awatar

  Hmm i jak tu ją ocenić. Niby ciekawa, ale jednak nadal mi czegoś brakuje. Nieco gorsza od części pierwszej, mniej bójek, mniej akcji, więcej opisów jakichś dziwnych procesów, które mnie akurat jakoś nie interesują. Postaci tym razem jakby zasnute mgłą. Za największą atrakcję robili dwaj łowcy - Laszlo i Arminius, którzy nadali mniej więcej sens 2 części.

Warto zerknąć