ebook Dramaty Afryki Południowej
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Dramaty Afryki Południowej
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 10.73
12.16 złpremium: 7.85 zł Lub 7.85 zł
10.73 zł Lub 9.66 zł
13.08 zł
13.08 zł Lub 11.77 zł
10.76 zł
11.09 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Trzecia część cyklu "Niebezpieczne Przygody Trzech Francuzów w Afryce Południowej"

Pieter, Cornelis i wielebny, który wszedł w posiadanie mapy z miejscem ukrycia skarbu kafryjskich władców, naradzają się na jednej z wysepek na Zambezi. Zaskakuje ich buszrendżer Sam Smith, który przemocą i groźbą podporządkowuje sobie braci. Wielebny okazuje się człowiekiem, który sprowadził Smitha na drogę występku, a potem go zdradził. Buszrendżer wiąże dawnego kompana w konarach drzewa i zostawia na pewną śmierć. Aleksandrowi i Albertowi, oskarżonym o zamordowanie starego Żyda, grozi lincz.

Seria wydawnicza Wydawnictwa JAMAKASZ „Biblioteka Andrzeja – Szlakiem Przygody” to seria, w której publikowane są tłumaczenia  powieści należące do szeroko pojętej literatury przygodowej, głównie pisarzy francuskich z XIX i początków XX wieku, takich jak Louis-Henri Boussenard, Paul d’Ivoi, Gustave Aimard, Arnould Galopin, Aleksander Dumas ojciec czy Michel Zévaco, a także pisarzy angielskich z tego okresu, jak choćby Zane Grey czy Charles Seltzer lub niemieckich, jak Karol May. Celem serii jest popularyzacja nieznanej lub mało znanej w Polsce twórczości bardzo poczytnych w swoim czasie autorów, przeznaczonej głównie dla młodzieży. Seria ukazuje się od 2015 roku. Wszystkie egzemplarze są numerowane i opatrzone podpisem twórcy i redaktora serii.

Dramaty Afryki Południowej od Louis-Henri Boussenard możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć