ebook Siostry krwi
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 1522)

Siostry krwi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 18.00
Audiobook - najniższa cena: 33.45
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
33.48 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
18.00 zł
23.90 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
-39% 21.90 zł
29.58 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Piąty tom cyklu o Katie Maguire.

Thriller nawiązujący do filmu „Siostry Magdalenki” i do prawdziwych wydarzeń: W latach 70. w irlandzkim hrabstwie Galway, w ogrodzie klasztoru, gdzie niegdyś mieścił się prowadzony przez siostry zakonne dom dla samotnych matek, znaleziono stosy kości dzieci, a o ich śmierci nie było żadnej informacji w jakimkolwiek registrze.

W domu opieki na przedmieściach Cork zostaje uduszona stara zakonnica. Można by to nawet uznać za akt miłosierdzia, gdyby nie święta figurka znaleziona w jej ciele. I gdyby niedługo po tym okolicznym mieszkańcom nie ukazał się przerażający widok: przyczepiona do wypełnionych helem balonów, wykrwawiająca się zakonnica, która szybuje nad łąkami i rzeką. Choć ta druga nie została jeszcze zidentyfikowana, nadkomisarz Katie Maguire wie, że odpowiedzi należy szukać w przeszłości klasztoru Bon Sauveur, w którym właśnie dokonano makabrycznego odkrycia. Niestety, natrafia tam na mur milczenia. A tymczasem Katie ściga się z czasem, bo znikają kolejne zakonnice.

Siostry krwi od Graham Masterton możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Im bardziej czegoś chcesz, tym mniejsza szansa, że to zdobędziesz.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć