ebook Kill'em all
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 4398) Ilość stron (szacowana): 262

Kill'em all
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 24.78
wciąż za drogo?
34.40 złpremium: 18.50 zł Lub 18.50 zł
27.74 zł Lub 24.97 zł
36.99 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
24.78 zł
30.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Loki powraca! Tym razem z misją ostateczną.

Lucyferowi udało się doprowadzić do Apokalipsy. Legiony Pana i Szatańska Armia już nie istnieją, podobnie jak ziemska cywilizacja. Szaleje Głód, Wojna i Zaraza, a jedynymi szczęśliwymi mieszkańcami globu są zombie.

To już pewne - Boga nie ma. Ale czy to oznacza, że rząd dusz przejmie władca Piekła? Na jego drodze ku zwycięstwu stanie banda zakłamanych desperatów, dziwaków, nieudaczników, grubasów, gogusiów, maniakalnych wielbicieli Stephena Kinga i może jeszcze kilka wojujących feministek. No i oczywiście sam Kłamca.

Zapraszamy na Broadway. Dziś w programie – ostatnia bitwa o ludzkość. Tylko jedno przedstawienie!
 

Kill'em all od Jakub Ćwiek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Niektórych rzeczy się po prostu nie robi, by uszanować własne strachy. Bo gdy pozbędziesz się już tych spod łóżka i zostaną ci wyłącznie te ze skarbówki, to wyraźny znak, że dorosłeś. Nieodwracalnie.
Prawda nie ma znaczenia wobec wiary. Wiara działa wstecz i zmienia przeszłość. Dopasowuje ją do siebie.
Zaskakujące, jak często prawda brzmi idiotycznie.
Metody prowadzące nas do sukcesu nigdy nie są śmieszne.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Czekałam na książkę z niecierpliwością ale zawiodłam się i to srodze. Irytowały mnie wszelkie nawiązania filmowe, za dużo ich... a książka w porównaniu do poprzednich znacznie gorsza, ja się przy niej męczyłam... spodziewałam się czegoś lepszego ...Cała aura tajemniczości i magii stworzona w pierwszym i drugim tomie serii gdzieś przepadły, nawet humor już nie ten a szkoda bo Loki to postać nietuzinkowa oj szkoda...

  • Awatar

    Zawiodłam się bardzo, lubiłam Lokiego stworzonego przez Ćwieka. Czytało mi się to mozolnie i mało przyjemnie. Dobrze, że już więcej nie będzie.

  • Awatar

    Autor próbuje zamknąć w tym tomie wszystkie niedokończone dotąd wątki, wyjaśnić wszystkie kwestie. Pod tym względem historia ładnie uzupełnia kwadrologię o Kłamcy, chociaż pozostawia pewien niedosyt. Może to z powodu wybranego zakończenia, a może dlatego, że nadeszła pora na pożegnanie z Lokim.

Warto zerknąć