ebook Kaprysik. Damskie historie
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 864) Ilość stron (szacowana): 60

Kaprysik. Damskie historie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 13.90
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
13.90 zł
23.00 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
23.99 zł Lub 21.59 zł
14.90 zł
19.71 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Kobiety z tajemniczej listy znalezionej pod stolikiem w kawiarni. Dentystka, która fotografuje się tylko w przebraniu. Dwie przyjaciółki, które piszą do siebie przez 52 lata, ale się nie odwiedzają. Aktorka z Polski nominowana do Oscara, która postanawia z Polski uciec... To tylko niektóre bohaterki damskich historii Mariusza Szczygła. Kiedy Kaprysik wyszedł we Włoszech, jeden z krytyków powiedział, że o kobietach pisze się o wiele trudniej niż o wojnach. O wojnie potrafi napisać każdy, o kobietach tylko niektórzy. Tekst w porównaniu z pierwszym wydaniem zawiera nowy wstęp i jedną z opowieści o Idzie Kamińskiej.
 
Kaprysik. Damskie historie od Mariusz Szczygieł możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książeczka malutka i ciekawa. Znajdziemy w niej 6 niesamowitych, nostalgicznych, nastrojowych opowieści o zwykłych kobietach a jednak wyjątkowych. Podobało mi się zwłaszcza opowiadanie z listą nazwisk spisanych kilkadziesiąt lat wcześniej (reportaż sensacyjny). To już drugie moje spotkanie z tym autorem, i z pewnością nie ostatnie. Lekka lektura na popołudnie


Warto zerknąć