ebook Wieże do nieba
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 8081) Ilość stron (szacowana): 386

Wieże do nieba
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.85
Audiobook - najniższa cena: 26.81
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
21.85 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
26.34 zł
26.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Oto On, inkwizytor i Sługa Boży

Człowiek głębokiej wiary

Oto dwie minipowieści, których bohaterem i narratorem jest Mordimer Madderdin, świeżo promowany absolwent Akademii Inkwizytorium.

 • Dziewczyny Rzeźnika

  Piękne dziewczęta giną z ręki okrutnego seryjnego zabójcy. Rozwikłania tajemnicy morderstw podejmuje się mistrz Knotte. Starego i doświadczonego inkwizytora, wspomaga serdecznie go nienawidzący Mordimer Madderdin.

 • Wieże do nieba

  Dwaj słynni architekci rywalizują o to który z nich wybuduje najdoskonalszą katedrę na świecie. Mordimer Madderdin zostaje wezwany, by zbadać, czy jeden z nich nie stosuje czarnej magii w celu pognębienia przeciwnika.

Wieże do nieba od Jacek Piekara możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każdy ma prawo się napić, zwłaszcza jeśli pije za własne. Tylko że człowieka poznać nie po tym, co pije i ile pije, lecz jak pije. I w jaki sposób to picie kończy.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nic mi nie brakowało. Świetna lektura.

 • Awatar

  Osadzenie znanego na calym swiecie motywu rywalizujacych ze soba budowniczych "budowli Boga" w alternatywnym swiecie wyszlo calkiem zgrabnie. Czytalam jednym tchem, ale musze przyznac, ze czegos mi brakowalo. Co nie oznacza, ze nie polecam ksiazki. Oczywiscie, ze polecam!

Warto zerknąć