ebook Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 420)

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - polecana oferta: 32.90
Audiobook - najniższa cena: 46.80
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
34.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
32.90 zł
35.00 zł Lub 31.50 zł
42.49 zł
42.49 zł Lub 38.24 zł
-25% 29.99 zł
43.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Historia życia Władimira Putina, którą czyta się jak kryminał. Najbardziej sensacyjna biografia 2016 roku.

Znakomita autorka, znawczyni problematyki rosyjskiej ujawnia nieznane na ogół fakty z życia prezydenta Rosji. Skąd wziął się w KGB, czy rzeczywiście wygrywał wybory, jak naprawdę rozpoczął wojnę w Czeczenii i na Ukrainie, jakie ma związki z Al-Kaidą i tzw. Państwem Islamskim, jak wiele osób wysłał na cmentarz; jakim był mężem, jakim jest ojcem i czy czuje się samotny?

Wowa, Wołodia, Władimir. Tajemnice Rosji Putina od Krystyna Kurczab-Redlich możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Choć wieści zza wschodniej granicy regularnie goszczą w serwisach informacyjnych, to - traktowane pojedynczo i rozłożone w czasie - nie wywierają takiego wrażenia, jak pełny obraz, przedstawiony przez Krystynę Kurczab-Redlich - bogaty w szczegóły, ujawniający sznurki. Sznurki, za które główny bohater tej opowieści nie raz pociągnął, aby spowodować działania, których efekty - jakże korzystnie! - zawsze służą tylko jemu. Is fecit, cui prodest - rzymscy juryści pięknie to sformułowali.
    Osobiste zaangażowanie autorki, które przebija przez tekst, ma szansę uczynić książkę lekturą kontrowersyjną: może z łatwością udzielić się czytelnikowi, który przyjmie przedstawione tezy za własne, lub też przeciwnie - spowodować uznanie całości za personalny atak, paszkwil nieledwie. No i świetnie, jest szansa na dyskusję. :)

Warto zerknąć