ebook Żeglowanie po Karaibach Martynika - Grenada - Barbados
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 104

Żeglowanie po Karaibach Martynika - Grenada - Barbados
ebook: epub (ipad), mobi (kindle)

E-book - najniższa cena: 24.65
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
27.89 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
29.99 zł
29.99 zł
24.65 zł
25.86 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Małe Antyle morza Karaibskiego – to egzotyczne miejsce staje się w ostatnich latach coraz bardziej popularne wśród polskich żeglarzy i turystów. To zakątek pełen niespodzianek i skrajności. Można tu zobaczyć niebiańskie plaże i tropikalną dżunglę, bogactwo prywatnych wysp i wioskową biedę, nurkować z żółwiami, ścigać się z delfinami i śledzić stada latających ryb. W ciągu dnia gasić pragnienie mango, a wieczorami, pod rozgwieżdżonym niebem, delektować się świeżymi homarami. Bogactwo różnorodności i raj nie tylko dla żeglarzy.

Książka opisuje Wyspy Zawietrzne Małych Antyli w łańcuchu od Martyniki (od portu Le Marin) do południowych krańców Grenady, widziane z perspektywy turystycznego rejsu na jachcie żaglowym. To pierwsza pozycja w języku polskim tak szczegółowo opisująca żeglowanie po Małych Antylach Morza Karaibskiego.

Czytelnik znajdzie tu praktyczne informacje dotyczące atrakcji turystycznych, usług portowych, gastronomicznych, cen, elementów locji morskiej, a także kontakty do osób oraz formalnych i mniej formalnych instytucji, znacznie ułatwiające spędzenie atrakcyjnego urlopu na Karaibach pod żaglami. Publikacja zawiera też mapy  portów i kotwicowisk a także poszczególnych wysp na trasie żeglugi oraz wiele kolorowych zdjęć.

Żeglowanie po Karaibach Martynika - Grenada - Barbados od Tomasz Bednarczyk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć