ebook Dżuma w Breslau
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 3452) Ilość stron (szacowana): 266

Dżuma w Breslau
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.74
wciąż za drogo?
21.74 zł
28.99 zł
28.99 zł Lub 26.09 zł
28.99 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nikt nie zna kobiet tak jak Mock. W makabrycznych okolicznościach giną dwie wrocławskie prostytutki. Ktoś postarał się, by podejrzenie padło na nadwachmistrza Mocka. Przyparty do muru nie cofnie się przed niczym, nawet jeśli na drodze do sprawiedliwości stanie mu sama policja kryminalna i pewne tajemne bractwo, które stawia się ponad prawem. "Dżuma w Breslau" to piąty kryminał w bestsellerowej serii z Eberhardem Mockiem.

Dżuma w Breslau od Marek Krajewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    To książka zaskoczenie - głównie poprzez przywołane czasy. Tak naprawdę najbardziej cofnięta do tyłu opowieść o Eberhardzie Mocku, który jeszcze nie jest tym już doświadczonym i uznanym śledczym. De facto dopiero wpływa na szerokie wody kryminalnej roboty. I od razu idzie mu znakomicie, choć nie obywa się bez chodzenia po omacku, niekiedy na ślepo. To tutaj rodzą się jego nietypowe metody przesłuchań i zdobywania informacji. Jest barwnie, jeszcze nie tak mroczni, choć tajemnicze kwestie wrocławskiego półświatka są już obecne.
    Książkę czyta się chyba najlżej z wszystkich kryminalnych powieści Krajewskiego. Język dopracowany, choć nie czuć jeszcze tej troski o plastyczność, która pojawiła się w późniejszych tytułach. Lej lektura jest jednak przeżyciem i intelektualnym, i artystycznym. Polecam!

Warto zerknąć