ebook Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom II
5 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 269

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom II
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 11.87
17.46 złpremium: 11.26 zł Lub 11.26 zł
11.87 zł Lub 10.68 zł
19.44 złpremium: 12.54 zł Lub 12.54 zł
14.50 zł
15.95 zł Lub 14.36 zł
11.92 zł
12.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (13)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga część wielokrotnie ekranizowanej, fascynującej powieści przygodowej, zaliczanej do klasyki gatunku science fiction. Kto odważy się wejść na pokład „Nautilusa” i razem z kapitanem Nemo zanurzyć się w pełen dziwów morski świat?

Nowy Jork, rok 1867: profesor Aronnax wsiada na pokład fregaty, okrętu amerykańskiej marynarki wojennej, w celu asystowaniu przy polowaniu na olbrzymiego narwala, którego agresywność wobec różnych statków niepokoi armatorów na całym świecie. Po długim pościgu fregata nareszcie napotyka potwora i zbliża się do niego, ale spotkanie z nim przebiega źle: po krótkim stawianiu mu czoła, uczony spada do morza w towarzystwie jego sługi Conseila i harpunnika Neda Landa. Chroniąc się na grzbiecie domniemanego narwala, trzej ludzie szybko stwierdzają, że nie chodzi tu o żadne zwierzę, ale o ogromny aparat ze stalowej blachy. Wciągnięci do wewnątrz, stają przed obliczem zagadkowego kapitana Nemo, który zaprojektował i zbudował tę nadzwyczajną łódź podwodną, ochrzczoną mianem „Nautilus”.

Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi. Tom II od Jules Verne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć