ebook Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 16

Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 20.65
wciąż za drogo?
20.65 złpremium: 13.32 zł Lub 13.32 zł
22.20 zł
22.20 zł Lub 19.98 zł
22.20 zł Lub 19.98 zł
26.00 zł
19.55 zł
22.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami twojego organizmu” zawiera informacje na temat podstawowych przyczyn nadwagi i otyłości oraz na temat odżywiania zgodnie z grupą krwi, a także informuje, co jest dla nas lekiem, a czego szczególnie powinniśmy unikać w swoim żywieniu.
Z audiobooka dowiesz się, jak w prosty i bezpieczny sposób możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała, z tkanka tłuszczową, zatrzymywaniem płynów w organizmie i opuchnięciem ciała, ze stłuszczoną wątrobą i poprawą krążenia oraz metabolizmu oraz jak skutecznie wymodelować ciało tak, aby na wakacyjnej plaży bez obaw prezentować swoje wdzięki, szyk i grację.
Audiobook jest przeznaczony dla osób, które szukają naturalnych metod i praktycznych porad na to, jak w skuteczny sposób uzyskać wymarzoną sylwetkę. Jeśli masz solidny zamiar utrzymać zdrowy, młody wygląd na wiele lat życia i poprawić stan swojego zdrowia poprzez pracę nad sobą oraz aktywne działanie, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.
Co daje Ci ten audiobook?
Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym należy patrzeć i gdzie szukać przyczyn swojej otyłości. Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem poprzez stosowanie odżywiania zgodnie ze swoją grupą krwi. Okazuje się, iż istnieje związek między dietą, grupą krwi i zdrowiem, a jedzenie pożywienia, działającego jak lek, w odróżnieniu od różnych typów grupy krwi. Takie żywienie ma na celu wspomagać prawidłowy metabolizm w organizmie, przeciwstawiając się kwasicy metabolicznej i chorobom z nią związanym (m.in. dysbioza jelit, miażdżyca, cukrzyca, nadwaga, osteoporoza, choroby sercowo-naczyniowe czy układu autoimmunologicznego), wspomoże osiągnąć zamiar uzyskania odpowiedniej sylwetki i zdrowia, poprzez wprowadzenie nowych nawyków. W dalszym etapie, zdrowe nawyki, pomogą utrzymać masę ciała na odpowiednim poziomie bez efektu jo-jo.

Spis treści:
1. Jakie czynniki są niezbędne, aby stworzyć wakacyjną sylwetkę?
2. Na czym tak naprawdę polega dieta, zgodna z grupą krwi?
3. Charakterystyka diety poszczególnych grup krwi. Grupa krwi O, czyli typ „Myśliwego”.
4. Czy wiesz jak powstała grupa krwi A, zwana „Rolnik”?
5. Jakie są zalecane i wskazane produkty dla osób z grupą krwi A?
6. Jak powstała grupa krwi B zwana „Koczownik” i czym się ona charakteryzuje?
7. Czy wiesz, w jaki sposób powstała grupa krwi AB?
8. Jakie znaczenie ma przynależności do danej grupy krwi i jak lektyny w pożywieniu wpływają na otyłość.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Renaty Marzeny Zarzyckiej.

Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć