ebook Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 16

Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 20.65
wciąż za drogo?
20.65 złpremium: 13.32 zł Lub 13.32 zł
20.00 zł
22.20 zł
22.20 zł Lub 19.98 zł
22.20 zł Lub 19.98 zł
19.32 zł
22.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami twojego organizmu” zawiera informacje na temat podstawowych przyczyn nadwagi i otyłości oraz na temat odżywiania zgodnie z grupą krwi, a także informuje, co jest dla nas lekiem, a czego szczególnie powinniśmy unikać w swoim żywieniu.
Z audiobooka dowiesz się, jak w prosty i bezpieczny sposób możesz sobie poradzić z regulacją masy ciała, z tkanka tłuszczową, zatrzymywaniem płynów w organizmie i opuchnięciem ciała, ze stłuszczoną wątrobą i poprawą krążenia oraz metabolizmu oraz jak skutecznie wymodelować ciało tak, aby na wakacyjnej plaży bez obaw prezentować swoje wdzięki, szyk i grację.
Audiobook jest przeznaczony dla osób, które szukają naturalnych metod i praktycznych porad na to, jak w skuteczny sposób uzyskać wymarzoną sylwetkę. Jeśli masz solidny zamiar utrzymać zdrowy, młody wygląd na wiele lat życia i poprawić stan swojego zdrowia poprzez pracę nad sobą oraz aktywne działanie, ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.
Co daje Ci ten audiobook?
Materiał zawarty w tym wydaniu daje Ci świadomość kierunku, w którym należy patrzeć i gdzie szukać przyczyn swojej otyłości. Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem poprzez stosowanie odżywiania zgodnie ze swoją grupą krwi. Okazuje się, iż istnieje związek między dietą, grupą krwi i zdrowiem, a jedzenie pożywienia, działającego jak lek, w odróżnieniu od różnych typów grupy krwi. Takie żywienie ma na celu wspomagać prawidłowy metabolizm w organizmie, przeciwstawiając się kwasicy metabolicznej i chorobom z nią związanym (m.in. dysbioza jelit, miażdżyca, cukrzyca, nadwaga, osteoporoza, choroby sercowo-naczyniowe czy układu autoimmunologicznego), wspomoże osiągnąć zamiar uzyskania odpowiedniej sylwetki i zdrowia, poprzez wprowadzenie nowych nawyków. W dalszym etapie, zdrowe nawyki, pomogą utrzymać masę ciała na odpowiednim poziomie bez efektu jo-jo.

Spis treści:
1. Jakie czynniki są niezbędne, aby stworzyć wakacyjną sylwetkę?
2. Na czym tak naprawdę polega dieta, zgodna z grupą krwi?
3. Charakterystyka diety poszczególnych grup krwi. Grupa krwi O, czyli typ „Myśliwego”.
4. Czy wiesz jak powstała grupa krwi A, zwana „Rolnik”?
5. Jakie są zalecane i wskazane produkty dla osób z grupą krwi A?
6. Jak powstała grupa krwi B zwana „Koczownik” i czym się ona charakteryzuje?
7. Czy wiesz, w jaki sposób powstała grupa krwi AB?
8. Jakie znaczenie ma przynależności do danej grupy krwi i jak lektyny w pożywieniu wpływają na otyłość.

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Renaty Marzeny Zarzyckiej.

Twoja grupa krwi a odchudzanie. Stwórz wakacyjną sylwetkę zgodnie z uwarunkowaniami Twojego organizmu - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć