ebook Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 3

Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 26.03
wciąż za drogo?
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
26.89 zł Lub 24.20 zł
27.99 zł
30.75 zł Lub 27.68 zł
31.50 zł
24.86 zł
26.80 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Audiobook ten zawiera informacje, na temat oczyszczania organizmu z toksycznych związków, odżywiania, podstawowych przyczyn nadwagi i otyłości oraz informuje, jak w bezpieczny sposób, możemy sobie z nimi poradzić. Jest on przeznaczony dla osób, które szukają skutecznych i naturalnych metod detoksykacji bez stosowania głodówki czy innych wyrzeczeń, czyli, jak w prosty sposób pozbyć się nadmiaru masy ciała i poprawić stan swojego zdrowia.

Co daje Ci ten audiobook?

Materiał zawarty w tym wydaniu da Ci świadomość kierunku, w którym należy patrzeć i gdzie szukać przyczyn swojej nadwagi. Dowiesz się, jak rozwiązać ten problem poprzez świadomy detoks, udrożnienie głównych kanałów wydalniczych i zmniejszenie kwasicy metabolicznej w organizmie. Jednym słowem, poprzez procesy oczyszczania, poprawienie metabolizmu i codzienne stosowanie najważniejszych składników pokarmowych wraz z systematyczną pracą nad sobą, masz szansę zdobycia świadomości, jakie są przyczyny otyłości oraz decydowania o zmianach swoich nieużytecznych przekonań i nawyków na takie, które pozwolą Ci osiągnąć i utrzymać prawidłową masę ciała oraz zdrowie, na długie lata swojego życia.

Jeśli pragniesz oczyścić organizm, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy i chcesz na długo utrzymać efekt zgrabnej oraz zdrowej sylwetki – ten audiobook jest właśnie dla Ciebie.

Oczyszczanie organizmu. Pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów - audiobook od Renata Zarzycka możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć