ebook Demony Leningradu
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 778) Ilość stron (szacowana): 444

Demony Leningradu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.05
Audiobook - najniższa cena: 30.38
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
23.05 zł Lub 20.75 zł
29.93 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
23.20 zł
24.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Koszmar, który dusi grozą nawet zimne, bezlitosne serce Ławrienitja Berii.

Ulicami udręczonego głodem, oblężonego Leningradu przemyka wcielona Śmierć. Coś więcej niż oszaleli z rozpaczy kanibale, żerujący na trupach poległych towarzyszy. Coś, co nawet w ludziach, którzy przetrwali stalinowskie czystki oraz furię dywizji Wehrmachtu, czy Waffen SS powoduje skrajne przerażenie.

Kiedy ryczą działa budzą się demony.

Istoty, których istnienie nie mieści się w bolszewickiej ideologii. Tam gdzie nie wystarcza rozkaz Stalina, furia Berii i bestialstwo katów z NKWD - tam wkraczają do akcji drużyny GRU - wojennoj razwiedki.

Demony Leningradu od Adam Przechrzta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bóg jedynie patrzy oczyma z gwiazd. Nie słyszy jęków bólu, błagań i modlitw. Obserwuje. Bez zainteresowania. Skupiony na swojej nieskończonej podróży przez wieczność.
Czasem człowiek ma ochotę wyrzucić teściową przez balkon niezależnie od tego, czy mieszka w ekskluzywnym bloku dla prominentów, czy w robotniczej kamienicy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kawał dobrej powieści. Szczególnie zapadają w pamięć opisy stosunków międzyludzkich w sowieckiej Rosji. Cała menażeria - Stalin, Beria et consortes robią odpowiednio upiorne wrażenie na czytelniku. Dominuje oczywiście wątek sensacyjno - fantastyczny, także całość czyta się jednym tchem. Jedyny minus dla wydawnictwa, za to że ostatni tom Demonów musiałem kupić w papierze bo "Fabryka Słów" (nie)przezornie nie wydała go w formie elektronicznej

Warto zerknąć