ebook Czarne oceany
3.91 / 5.00 (liczba ocen: 3497) Ilość stron (szacowana): 473

Czarne oceany
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 27.67
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
35.25 zł Lub 31.73 zł
37.90 zł
38.90 zł
27.67 zł
29.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czarne oceany ukazują cywilizację w ślepym zaułku, miotającą się w spazmach boleści, które sama sobie sprokurowała”. Kto inny, jak nie Jacek Dukaj, mógłby zafundować nam tę fascynującą opowieść?

„Rzecz dzieje się w Stanach w kręgach kompleksu wojskowo-przemysłowego. Trzonem armii są wojska ekonomiczne, chroniące gospodarkę przed wrogimi wpływami. Establishment oddzielił się biologicznie i społecznie od nieprzekształconego genetycznie plebsu. Większość funkcji państwa podległa prywatyzacji. W tym świecie jak ryba w wodzie czuje się Nicholas Hunt, polityk i lobbysta. Jacek Dukaj pokazuje – z sukcesem – świat nieliniowy, świat gdzie ważna nie jest zmiana, ale ma-tematyczna pochodna zmiany: przyspieszenie zmian. Świat, w którym wpływają na siebie częstości pojawiania się morderczych millenarystycznych sekt i przemiany technologiczne w telekomunikacji”.

Janusz A. Urbanowicz, „Esensja”

„«Czarne oceany» ukazują cywilizację w ślepym zaułku, miotającą się w spazmach boleści, które sama sobie sprokurowała”.

Marek Oramus, „Nowa Fantastyka”

Czarne oceany od Jacek Dukaj możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Buduj na wadach, na ciemnych stronach, chciwości, żądzy dominacji, egoizmie, one cię nie zawiodą. Ale bądź w tym konsekwentny i nie bądź hipokrytą.
Umiera się bez znajomości ostatecznych wyjaśnień, umiera się w jeszcze większej niewiedzy, bo przez lata pytań tylko przybyło.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dukaj w typowym dla siebie fantastyczno-filozoficznym stylu rysuje przed nami wyjątkowo złożoną i niepokojącą wizję przyszłości, w której wojny ekonomiczne i walka o informacje przybierają niespotykane dotychczas rozmiary. Niezwykle interesująca jest przede wszystkim wizja społeczeństwa, w którym kasta ludzi posiadających władzę, chcąc jeszcze bardziej oddzielić się od pozostałych, poddaje się modyfikacjom genetycznym.

Warto zerknąć