ebook Być mężem i ojcem. Książka dla niego
3.52 / 5.00 (liczba ocen: 136)

Być mężem i ojcem. Książka dla niego
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.50
Audiobook - najniższa cena: 20.50
wciąż za drogo?
20.50 zł Lub 18.45 zł
23.00 zł
25.00 zł
20.56 zł
21.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Co to znaczy: być dobrym ojcem? Jak zbudować ojcowski autorytet? Kto ma dzisiaj władzę w rodzinie? Do niedawna mężczyźni żyli w poczuciu, że ich rola polega głównie na zapewnieniu rodzinie środków do życia. Dzisiejsi ojcowie stopniowo przejmują odpowiedzialność za dzieci, jednak nie zawsze wiedzą, jak zbudować z nimi silną więź i zdobyć naturalny ojcowski autorytet.
Jesper Juul rozważa najważniejsze dylematy współczesnego męża i ojca. Radzi, jak odnaleźć swoją pozycję w rodzinie i odkryć radość bycia z bliskimi.

Książki duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula znalazły uznanie wśród rodziców na całym świecie. ,,Twoje kompetentne dziecko'' należy dziś do klasyki literatury pedagogicznej. Autor przedstawia w niej filozofię wychowania, która opiera się na szacunku dla dziecka, dialogu oraz właściwym przywództwie dorosłych. W swoich książkach Jesper Juul zachęca rodziców do budowania u dzieci autentycznego poczucia własnej wartości (uwaga: to nie to samo, co przesadna wiara w siebie) oraz odpowiedzialności za siebie ? dwóch warunków szczęśliwego życia.  

Być mężem i ojcem. Książka dla niego od Jesper Juul możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  To to pożyteczna lektura i dobry punkt wyjścia do rozmów lub przemyślenia różnych kwestii;
  Widać natomiast, że Juul ma synów ;) opisuje różne sytuacje albo w odniesieniu do ogólnej kategorii "dzieci" albo do relacji z synami.
  Miejscami drażni jego esencjalistyczne podejście do płci, chociaż przyznaje, że teraz spektrum zachowań dla obu płci jest szersze niż było to ale zdarzają mu się
  opinie np. o tym, że mężczyźni są racjonalni (przeciwnie niż kobiety) i to ich a nie dziewczynki dotyczy kwestia agresji;
  Niemniej warto się zapoznać.

Warto zerknąć