ebook Fiszki. Język niemiecki. Matura ustna - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język niemiecki. Matura ustna - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - polecana oferta: 15.19
wciąż za drogo?
17.67 złpremium: 11.40 zł Lub 11.40 zł
15.00 zł
15.19 zł Lub 13.67 zł
18.99 zł Lub 17.09 zł
19.00 zł
15.19 zł
15.19 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

FISZKI audio – język niemiecki – Matura ustna

Poziom: B1/B2, Mittelstufe (średnio zaawansowany)

Powtarzanie słówek i zapamiętywanie ich, czyli praca z audiobookiem to doskonały sposób na przygotowanie do matury ustnej z języka niemieckiego. Zasób słów i wyrażeń odpowiada programowi maturalnemu. Wyraźne nagrania, powtarzanie za lektorem oraz możliwość podglądu tekstu na ekranie odtwarzacza to klucz do szybkiej i skutecznej nauki.

Audiobook oferuje 85 minut nagrań w wykonaniu native speakerów, co daje gwarancję poprawnej wymowy. Niemiecka lektorka – Elke Beyer – czyta hasła starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację.

Nagrania obejmują ponad 700 słów z przykładami ich użycia, co umożliwia naukę słuchania ze zrozumieniem. Starannie dobrane słownictwo zostało usystematyzowane w 12 wymaganych na egzaminie maturalnym zagadnieniach. To gwarancja odpowiedniego przygotowania do egzaminu.

Tekst został nagrany w systemie: hasło polskie – hasło niemieckie – przerwa na głośne powtórzenie; co zdecydowanie sprzyja skutecznemu i trwałemu zapamiętywaniu i nauce poprawnej wymowy.

Dzięki funkcji SPELL można wyświetlać na ekranie odtwarzacza lub telefonu słówka, co umożliwia bezbłędne opanowanie pisowni.

Fiszki. Język niemiecki. Matura ustna - audiobook od Kinga Perczyńska, Dominika Złotek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć