ebook W krainie kota - audiobook
3.62 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 3444)

W krainie kota - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 11.96
Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
22.90 zł
-22% 27.22 zł Lub 24.50 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
34.90 zł
28.74 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pełna magii i niesamowitych zdarzeń książka Doroty Terakowskiej – mistrzyni fantasy dla dzieci i młodzieży. „Piękna, magiczna baśń o tym, co ważne, a może najważniejsze: o poszukiwaniu własnej tożsamości, o zrozumieniu samego siebie, o potrzebie szukania” – Michał Zając, „Guliwer”

Ewa, młoda pisarka, spodziewa się dziecka. Pewnej nocy pod wpływem nagłego impulsu zjada korzeń tajemniczej, nieznanej rośliny. Kiedy przychodzi na świat rudowłosy Jonyk, nic nie zapowiada mających nastąpić dziwnych wydarzeń… Do chwili gdy trzynastodniowe niemowlę zaczyna mówić całymi zdaniami, a w domu pojawia się Kot, nazwany przez rodzinę Kotykiem. To wysłannik z Krainy Tarota, w której Ewa i jej synek mają do spełnienia bardzo ważną misję…

Wyruszcie wraz z nimi w magiczną podróż po sennym świecie, gdzie przewodnikiem jest charyzmatyczny Kot i gdzie zło lubi igrać z istniejącym porządkiem.

„Ta powieść porusza swoją mądrością, trafia wprost do serca, ale także bawi – autorce bowiem nieobce jest poczucie humoru” – JW, „Polityka”

Audiobooka wysłuchasz w interpretacji Marty Wągrockiej.

W krainie kota - audiobook od Dorota Terakowska możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć