ebook Łzy Mai - audiobook
3.84 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 271)

Łzy Mai - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
35.91 zł
Inne proponowane

Laureatka nagrody „Kwazar”. Głośna cyberpunkowa fabuła Martyny Raduchowskiej. „Łzy Mai” to znakomity wstęp do bestsellerowego cyklu SF, który otwiera powieść „Spektrum”.

W New Horizon androidy nie śnią o elektrycznych owcach. One marzą o reinforsynie.
W latach 30. XXI wieku technologia jest wszechobecna. Sztuczne organy, implanty, domózgowe wszczepy – ludzkie ciało i umysł można upgrade’ować wedle uznania.
Jeżeli oczywiście kogoś na to stać.

Biednym pozostaje jedynie reinforsyna. Dla ludzi to geniusz w pigułce. Dla androidów zaś – szansa na odczuwanie emocji. Nie wszyscy są entuzjastami technologii. Na pewno nie Jared Quinn, porucznik wydziału zabójstw. Na pewno nie po Buncie, w trakcie którego zdradziła go jego własna replikantka, Maya. Gdy wraca do pracy w policji, ma zasadę: żadnych cyborgów, żadnych androidów. Nie w jego zespole.

Tymczasem po New Horizon grasuje zabójca nieuchwytny dla policyjnych systemów. Dla Quinna to jak wygrana na loterii – powrót do tradycyjnych metod śledczych. Ofiarą jest młoda kobieta. Widział ją już.
W swoich koszmarach.

Czyżby to on był mordercą?

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Alberta Osik.

Łzy Mai - audiobook od Martyna Raduchowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć