ebook Samarytanin, kapelusznice i kot, czyli jak skutecznie pomagać? - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 1)

Samarytanin, kapelusznice i kot, czyli jak skutecznie pomagać? - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 25.24
wciąż za drogo?
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
32.90 zł
25.24 zł
29.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Trzy historie z życia Jezusa, kilka współczesnych wydarzeń i jeden człowiek... Oto opowieść o życiu i śmierci. O grzesznikach i nawróceniach. O codzienności kogoś, kto nie rezygnuje z pomagania innym.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z księdzem Janem Kaczkowskim, który mówiąc o pomaganiu porusza także kilka innych, równie ważnych wątków (np.: czy zawsze należy mówić prawdę?), dzieli się z nami doświadczeniem pracy w hospicjum i spotkań z zatwardziałymi komunistami oraz odpowiada na wiele trudnych pytań, jak np.: „Czy będąc śmiertelnie chorym, należy czekać na cud?”.
„Samarytanin, kapelusznice i kot” to niezwykle szczere świadectwo człowieka, który od lat realizując się w skutecznym pomaganiu innym, dziś sam znalazł się w sytuacji potrzebującego pomocy. O najtrudniejszych kwestiach związanych z tym tematem mówi więc już nie tylko jako nauczyciel, ale również jako świadek.
„Samarytanin, kapelusznice i kot” to pełne humoru, a czasem i kontrowersyjnych poglądów spotkanie z człowiekiem, który oprócz wielkiej, choć trudnej miłości do Boga, za punkt honoru stawia sobie walkę o godność i wolność każdego człowieka i do tego samego zachęca każdego z nas.
Z konferencji dowiesz się m.in.:
– kiedy nie powinienem pomagać innym,
– czy zawsze należy mówić prawdę,
– jak nawracają się zatwardziali antyklerykałowie,
– jak rozumieć etykę pomagania,
– w jakiej sytuacji można (i czy w ogóle można) złamać swoje zasady,
– profesjonalizm w pomaganiu – kto ma dość katolickiej lipy.

Samarytanin, kapelusznice i kot, czyli jak skutecznie pomagać? - audiobook od Jan Kaczkowski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć