ebook Władca Słowa - audiobook
2.5 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 20)

Władca Słowa - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 37.00
Audiobook - najniższa cena: 31.20
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
-20% 31.20 zł Lub 28.08 zł
39.00 zł
39.00 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
32.11 zł
35.10 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Poradnik pomoże rozwinąć zdolności interpersonalne, usprawnić komunikację i osiągnąć sukcesy w życiu prywatnym i zawodowym. Wykorzystaj niezwykłą siłę słowa i wpływaj na emocje Twoich rozmówców.

Słowo ma niezwykłą moc. Wypowiedziane w odpowiedni sposób może wpłynąć na przyszłe wydarzenia, może porywać tłumy i być najwspanialszym orężem. Ci, którzy wiedzieli, jak je wykorzystywać, odnosili i odnoszą niebywałe sukcesy. Ta sztuka to nie jest coś, z czym się rodzimy. Możemy wykształcić umiejętności, które spowodują, że staniemy się władcami słów.
Książka stawia sobie za zadanie dać Ci władzę nad ludzkimi emocjami. Będzie tu mowa o tym, jak możesz nauczyć się sięgać poza racjonalne motywy innych ludzi i oddziaływać bezpośrednio na ich instynkty, rozbudzając i rozpalając swymi słowami ich wyobraźnię oraz sprawiając, że wszelkie Twoje sugestie staną się nieodparcie fascynujące, zniewalające i hipnotyczne?
Ta książka nauczy Cię:
– jak sprawić, by dana osoba odczuła dowolną, wybraną przez Ciebie, emocję;
– jak używać historii w celu wywołania u słuchacza silnych emocji, a jednocześnie sprawić, by nie odczuwał z tego powodu żadnych negatywnych doznań;
– jak nadać swoim słowom siłę oddziaływania;
– jak sprawić, by dana osoba czuła się z Tobą swobodnie;
– jak rozpoznać typ osobowości danej osoby;
– jak „popychać i przyciągać” odpowiednio dla typu osobowości;
– jak emanować siłą i jak być naprawdę sugestywnym.

Władca Słowa od J. D. Fuentes możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć