ebook Mężczyzna od A do Z - audiobook
3.21 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 183)

Mężczyzna od A do Z - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 19.92
Audiobook - najniższa cena: 19.92
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
19.92 zł Lub 17.93 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
24.90 zł
19.92 zł
20.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Sztuka pozytywnego wpływania na mężczyznę.

Wyobraź sobie swój szczęśliwy związek z mężczyzną. Wyobraź sobie sobotni poranek, gdy on przynosi śniadanie do łóżka i czule głaszcząc Cię po twarzy, budzi Cię, a zanim otworzysz oczy, mówi, jak bardzo Cię kocha. Wyobraź sobie mężczyznę czułego, kochającego, pomagającego Ci we wszystkim. Wyobraź sobie, jak często Cię przytula i głaszcze, mówiąc, jaką wspaniałą jesteś kobietą. Wyobraź sobie wsparcie mężczyzny, miłość, wierność i swoje szczęście, o jakim zawsze marzyłaś.

A wszystko tylko dlatego, że wiesz, jak na niego pozytywnie wpływać!

Niestety może być też inaczej

Wyobraź sobie, że mija kilka lat od Twojego związku z mężczyzną. Masz z nim dwójkę dzieci. Wyobraź sobie agresję i niezrozumienie, które są obecne w Waszym związku niemalże każdego dnia. Wyobraź sobie późne powroty do domu Twojego męża, tylko dlatego, że nie chce przebywać z Tobą pod jednym dachem. Wyobraź sobie mężczyznę, który nie jest czuły, opiekuńczy, którego nic nie obchodzisz, który nie interesuje się dziećmi tak jak one tego potrzebują. W końcu wyobraź sobie rozpad związku, rozwód, cierpienie Twoje, dzieci, ale także i mężczyzny, z którym jesteś związana.

Przeczytaj tę książkę, a nigdy nie spotka Cię ta druga wizja

Mężczyzna od A do Z - audiobook od Piotr Mart możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć