ebook Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - audiobook
4.06 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 13)

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 35.28
Audiobook - polecana oferta: 35.92
wciąż za drogo?
41.76 złpremium: 26.94 zł Lub 26.94 zł
35.92 zł Lub 32.33 zł
39.00 zł
44.90 zł Lub 40.41 zł
54.90 zł
33.67 zł
35.92 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Nowa przedmowa, zaktualizowane analizy przykładów, nowe rozdziały. Rozszerzone wydanie bestsellera, który podważa całą dotychczasową wiedzę o tym, co trzeba zrobić, by odnieść strategiczny sukces.
 

„Strategia błękitnego oceanu” przekonuje, że zaciekła konkurencja prowadzi wyłącznie do powstania krwawego czerwonego oceanu, w którym rywale walczą o stale kurczącą się pulę zysków. Opierając się na przykładach ponad 150 posunięć strategicznych (obejmujących ponad 100 lat i 30 branż), autorzy twierdzą, że trwały sukces nie bierze się ze zwycięskich walk z konkurencją, ale ze stworzenia „błękitnego oceanu” – niewykorzystanej dotąd przez nikogo nowej przestrzeni rynkowej, w której możliwy jest wzrost.
Książka „Strategia błękitnego oceanu” przedstawia systematyczne podejście do tego, jak sprawić, by konkurencja stała się nieistotna, oraz prezentuje reguły i narzędzia do wykorzystania przez każdą organizację w tworzeniu i zajmowaniu jej własnych błękitnych oceanów.
Poradnik W. Chan Kima i Renée Mauborgne to punkt zwrotny w tradycyjnym myśleniu o strategii, wyznacza nową drogę do wygrania przyszłości. Obierz go za swojego przewodnika w tworzeniu niekwestionowanej przestrzeni rynkowej i sprawianiu, by konkurencja stała się nieistotna.

Strategia błękitnego oceanu. Wydanie rozszerzone - audiobook od W. Chan Kim, Renée Mauborgne możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć