ebook Miecz lata
E-book - najniższa cena: 33.43
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
33.43 zł Lub 30.09 zł
39.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
33.48 zł
33.52 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

MAGNUS CHASE nie jest typem grzecznego chłopca. Od strasznej nocy przed dwoma laty, kiedy mama kazała mu uciekać, a potem zginęła, żyje samotnie na ulicach Bostonu. Przetrwał dzięki sprytowi i inteligencji, będąc zawsze o krok przed policją i kuratoriami.

Pewnego dnia Magnus dowiaduje się, że ktoś jeszcze usiłuje go znaleźć – wuj Randolph, człowiek, przed którym mama zawsze go ostrzegała. Kiedy usiłuje przechytrzyć wuja, wpada prosto w jego łapy. Randolph zaczyna mu opowiadać coś, co brzmi jak brednie o skandynawskiej historii i dziedzictwie Magnusa – zaginionej od tysięcy lat broni.

Coraz więcej elementów układanki zaczyna się jednak składać w sensowną całość. Z zakamarków pamięci Magnusa powracają powieści o bogach Asgardu, wilkach i Ragnaröku – dniu sądu. Ale Chase nie ma czasu na zastanawianie się nad tym, ponieważ świat zostaje zaatakowany przez ogniste olbrzymy i Magnus musi wybrać między własnym bezpieczeństwem a życiem wielu niewinnych ludzi.

Miecz lata od Rick Riordan możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Nasze wybory mogą zmienić szczegóły. W ten sposób buntujemy się przeciwko losowi.
Coś, co przychodzi tanio, nie jest wiele warte.
Wiedza na temat różnych spraw nie zawsze jest warta ceny, jaką za nią zapłacono.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wartka akcja którą dobrze się czyta i ciekawe spojrzenie na mitologię nordycką.

Warto zerknąć