ebook Sędzia
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 314)

Sędzia

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Thriller demaskujący powiązania między politykami, finansistami i prawnikami, którzy zapewniają przestępcom bezkarność. Mariusz Zielke po raz kolejny obnaża oblicze naszej rodzimej finansjery. Dziennikarz Kuba Zimny pisze artykuł o Adamie Bonarze, właścicielu świetnie prosperującej firmy leasingowej, nagle pomówionym o oszukanie inwestorów na sumę 300 mln złotych. Bonar rozumie, że padł ofiarą manipulacji zmierzających do przejęcia jego firmy, i rozpoczyna niebezpieczną akcję odwetową, w której będzie się musiał zmierzyć z dwoma bardzo silnymi przeciwnikami: Księżnym, byłym funkcjonariuszem SB, a obecnie prezesem banku, i bezwzględnym sędzią Foglem.Bonara czeka wiele kłopotów, a czytelnika – lawina dramatycznych zdarzeń, z dwoma morderstwami włącznie.„Sędzia” to trzymający w napięciu thriller prawniczy, którzy obnaża oblicze świata finansjery, w którym prawo jest dla bogatych, a nie dla biednych.

Sędzia od Mariusz Zielke możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Demokracja jest wtedy, gdy dwa wilki i owca głosują, co zjedzą na obiad. A wolność, gdy dobrze uzbrojona owca kwestionuje wynik głosowania.
Prawo jest jak ogrodzenie - gad zawsze się prześlizgnie, lew przeskoczy, a bydło pozostanie tam, gdzie jego miejsce.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Chciałbym bardzo, by opisana w książce historia powstała wyłącznie w wyobraźni Autora, przeniesiona na papier niezwykle sprawnym piórem Pisarza. Niestety nie mam takiej pewności. Na ile w tym trzymającym od początku, do końca napięciu thillerze, którego nie powstydził by się Grisham, rzeczywistość miesza się z fikcją wie chyba tylko Autor. Czytelnik sam powinien to ocenić.

Warto zerknąć