ebook Esencjalista
3.99 / 5.00 (liczba ocen: 23249) Ilość stron (szacowana): 288

Esencjalista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.43
Audiobook - najniższa cena: 29.73
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.43 zł Lub 26.49 zł
33.90 zł
39.90 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
29.43 zł
29.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wywrotowy poradnik. Zachęca do przyjęcia nowego sposobu działania, przekonując, że nie chodzi o to, żeby robić więcej w krótszym czasie, lecz o to, żeby robić mniej, ale lepiej w każdej sferze życia.

W byciu esencjalistą nie chodzi o to, żeby robić więcej w krótszym czasie, lecz o to, żeby robić tylko właściwe rzeczy.
• Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że rozmieniasz się na drobne?
• Czy czujesz się przepracowany i jednocześnie mało użyteczny?
• Czy często jesteś zajęty, ale nie produktywny?
• Czy czujesz się tak, jakby inni ludzie nieustannie kradli twój czas?

Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco na którekolwiek z powyższych pytań, do wolności doprowadzi cię droga esencjalizmu.
Esencjalizm to coś więcej niż strategia zarządzania czasem albo technika zwiększania produktywności. Polega na systematycznym i metodycznym rozpoznawaniu rzeczy, które są dla nas najważniejsze, oraz na eliminowaniu wszystkiego innego, abyśmy mogli jak najlepiej zająć się sprawami najistotniejszymi.
Zmuszając nas do stosowania ostrzejszych kryteriów uznawania różnych spraw za istotne, esencjalizm pozwala odzyskać kontrolę nad dokonywanymi wyborami dotyczącymi sposobu zagospodarowania naszego cennego czasu i energii. Nie musisz milcząco zgadzać się, żeby to inni wybierali za ciebie.
Stanie się esencjalistą nie jest po prostu kolejną pozycją na naszej liście spraw do załatwienia, wiąże się bowiem z przyjęciem zupełnie nowego sposobu robienia wszystkiego. Chodzi o to, żeby robić mniej, ale lepiej, i to w każdej dziedzinie życia. Esencjalizm to filozofia życia, której czas właśnie nadszedł.

Esencjalista od Greg McKeown możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Moim zdaniem jednak z najlepszych książek ktore przeczytałem w ostatnich miesiącach. Jeśli chcesz robić mniej ale lepiej ta książka jest dla Ciebie .. wiele ciekawych przykladów, zachowań inspirujacych ludzi, to znów Greg Mckeown który potrafił spiąć to w jedną jakże udaną całość. Dla mnie książka do ktorej z pewnością jeszcze bedę wracał. Rzadko daje 5 gwiazdek ale w tym przypadku 5/5 !!! Serdecznie polecam !

Warto zerknąć