ebook Otchłań
3.66 / 5.00 (liczba ocen: 1493)

Otchłań
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
21.90 zł
23.90 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
22.32 zł
22.94 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Robert J. Szmidt w wielkim stylu dołącza do twórców serii „Uniwersum Metro 2033”. Ten, kto przeżył wojnę nuklearną, wkroczy do miejsc rodem z najgorszych koszmarów...

Wrocław dwadzieścia lat po wojnie nuklearnej. Ocalali żyją w ciągnących się pod miastem kanałach, tworząc niewielkie zamknięte społeczności – enklawy. Powierzchnia nie nadaje się do zasiedlenia. Promieniowanie wciąż jest tam zbyt silne, a zmutowane rośliny i zwierzęta stworzyły w ruinach śmiertelnie niebezpieczny ekosystem.
Nauczyciel, jeden z ostatnich Pamiętających, chcąc chronić swego niepełnosprawnego syna, próbuje dotrzeć do podziemi owianej legendami, górującej nad miastem Wieży, gdzie mieści się ponoć najbardziej stabilna enklawa. Droga nie będzie jednak łatwa, a Nauczyciel trafi do miejsc, których istnienia nie podejrzewał w najgorszych koszmarach.

„Płomień na szczycie ruin wieżowca Sky Tower? Dwadzieścia lat po tym wszystkim? To znak, że we Wrocławiu żyją ludzie! Robert J. Szmidt vel Niszczyciel Światów, znany polski pisarz postapokaliptyczny, zabierze was do poniemieckich kanałów, rozciągających się pod kwitnącym niegdyś miastem – do otchłani niebezpieczeństw, przemocy i zdrady. Ale i tak nic nie zdoła was przygotować na zaskakujące, niesamowite zakończenie. To zaszczyt, że mogę powitać Roberta w moim Uniwersum Metra 2033” – Dmitry Glukhovsky.

Otchłań od Robert J. Szmidt możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Historia to wielki spis cywilizacji, które upadły i nigdy już się nie podźwignęły. To pasjonująca opowieść o ludziach, którzy tak długo pragnęli samozagłady, aż do niej w końcu doprowadzili
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Gratka dla wielbicieli literatury postapokaliptycznej. Niebanalne pomysły, żywa narracja i logiczna fabuła.

  • Awatar

    Fabuła w pełni zasługuje na ocenę 6/10. A dodatkowa gwiazdka za język - już dawno nie czytałam tak świetnych, kwiecistych tyrad z przepięknymi potknięciami: porównanie "jak jakiś cesarz, albo fanfaron" zostanie ze mną na długo. :)

  • Awatar

    Sięgnąłem po tą książkę z 2 powodów: chciałem się na chwilę oderwać od kryminałów i... kocham Wrocław, zmierzenie sie z postapokaliptyczna wizja miasta było ciekawym przeżyciem. Książka zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, począwszy od bohaterów, po opisy. Akcji wystarczyłoby na 3-4 książki. Zakończenie - mnie nie zaskoczyło, ale faktycznie jeśt mocne. Chciałbym ciąg dalszy. Zdecydowanie polecam.

Warto zerknąć