ebook Litwa. W krainie bursztynu. Wydanie 1
4 / 5.00 (liczba ocen: 1) Ilość stron (szacowana): 264

Litwa. W krainie bursztynu. Wydanie 1
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.20
wciąż za drogo?
19.20 zł Lub 17.28 zł
34.90 zł
17.45 zł
34.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Litwa – pod wieloma względami podobna do Polski - na każdym kroku zaskakuje swoim pięknem. Wilno i Kowno słyną z malowniczych starówek, Troki czarują wspaniałym zamkiem, pielgrzymów przyciąga Góra Krzyży - Żmudzka Kalwaria, a Druskieniki - jeden z najpopularniejszych kurortów w kraju - zachwycają nie tylko kuracjuszy. A przecież Litwa to nie tylko zabytki i pamiątki historii, ale też wspaniała przyroda - m.in. wpisana na listę UNESCO Mierzeja Kurońska ze wspaniałymi plażami czy Delta Niemna będąca spełnieniem marzeń poszukiwaczy miejsc nieskażonych ingerencją człowieka.

Lubisz podróżować samodzielnie, chcesz poznać historię, kulturę i przyrodę odwiedzanych regionów i krajów? Seria Bezdroża Classic powstała z myślą o Tobie. Informacje praktyczne pomogą Ci zaplanować wyjazd i ułatwią zwiedzanie, a przejrzyste opisy i ciekawostki zapewnią ciekawą lekturę, nie tylko podczas podróży!

Litwa. W krainie bursztynu. Wydanie 1 od Agnieszka Apanasewicz, Andrzej Kłopotowski, Michał Lubina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć