ebook Kod Himmlera
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 577)

Kod Himmlera

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

W 1943 roku dochodzi do przerażającego wydarzenia w nazistowskich bunkrach Olbrzyma w Górach Sowich. Dwa lata po wojnie brytyjski marines zostaje z grupą najlepszych komandosów wysłany na Antarktydę, gdzie cudem udaje mu się przeżyć. Czasy obecne. W okolicy norweskiej stacji Troll na Ziemi Królowej Maud dochodzi do spektakularnego odkrycia, a w Oslo zostaje zamordowany ceniony pracownik naukowy. Tymczasem w ręce młodego dziennikarza z Polski trafiają stare nazistowskie dokumenty, które jego dziadek znalazł dzień przed śmiercią w kompleksie Olbrzyma. Wnuk postanawia rozwiązać zagadkę, a kolejno odkrywane fakty okazują się coraz bardziej szokujące i niebezpieczne. Wplątują go w walkę bezwzględnych wywiadów, a każdy kolejny krok prowadzi do rozwiązania mrocznej tajemnicy, która może oprowadzić świat na skraj zagłady i zmienić go w prawdziwe piekło na ziemi...

Kod Himmlera od Przemysław Piotrowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Dałem tej książce 4 punkty, choć tak na prawdę chyba 3+ byłoby najlepszą oceną. To debiut, więc ocena jest nieco na zachętę. Dzieło Pana Piotrowskiego, mimo iż dość schematyczne i raczej nie zaskakujące to czyta się całkiem przyjemnie. Są germańscy oprawcy, tajne projekty, sporo polskich akcentów, wojna wywiadów, niedobrzy "ruscy", sporo faktów historycznych oraz teorie spiskowe. Mnie zawsze fascynowały takie klimaty. Czytanie książek traktuję jako rozrywkę, a pod tym kątem ta pozycja sprawdza się znakomicie. Można się przyczepić do kilku rzeczy (trochę przejaskrawione postacie, brak jakichś zaskakujących zwrotów akcji) ale ogólnie broni się. Myślę, że kolejną książkę tego autora też zakupię i nie będzie to strata pieniędzy.

  • Awatar

    Nuda, schematy...choć tematyka projektu Olbrzym intrygująca ;)

Warto zerknąć