ebook Poza błękitem
3.88 / 5.00 (liczba ocen: 32) Ilość stron (szacowana): 308

Poza błękitem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.06
wciąż za drogo?
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
17.06 zł
14.08 zł
14.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Autobiografia Nuno Gomesa, nurka z RPA, rekordzisty świata w nurkowaniu głębinowym.
 

Jeden człowiek, dwa rekordy, dziesiątki tysięcy godzin spędzonych pod wodą. Nurkowanie, w którym liczy się perfekcyjny plan i maksymalna osiągalna dla człowieka głębokość. Nurkowanie, które jest sensem życia. Przez biografię Nuna Gomesa przewijają się najciekawsze postaci nurkowego światka - niedościgły Sheck Exley, wytrwały Jim Bowden, nieustraszony John Bennett – ale też znakomici polscy nurkowie, dla których udział w projektach Nuna był początkiem ich własnej kariery nurkowej. Narracja autora zabiera czytelnika do zmagającego się z AIDS i przemocą RPA, do będącego niegdyś kwitnącym ośrodkiem nurkowym Dahabu i do Lizbony z czasów jego dzieciństwa, pozwalając zrozumieć drogę, która zaprowadziła Nuna Gomesa do ustanowienia dwóch światowych rekordów głębokości.   

Poza błękitem od Nuno Gomes, Olo Sawa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Po wcześniejszych biografiach wydawnictwa Mayfly związanych z nurkowaniem (mam tu na myśli m.in.: "Zanurzona", "Pod ciśnieniem") wiązałem z tą książką spore nadzieje.
  Wyszło dobrze, ale te wyżej wymienione książki miały w sobie tak jakby więcej pasji. Aż chciało się nurkować!
  Tutaj jest bardziej technicznie, raczej na zasadzie opisywania zdarzeń, mieszanek, zastosowanych technologii itd. Brakowało mi trochę emocji - bo one były w poprzednich książkach a tutaj tego zabrakło.

  Nie znaczy to, że książka nie jest warta uwagi. Wręcz przeciwnie - ale bardziej dla osób, które już trochę czytały o nurkowaniu. Polecam więc rozpoczęcie lektury od wcześniej wymienionych książek. Wówczas tą Nuno Gomeza można potraktować jako uzupełnienie.
  Gdybym zaczynał od niej - wówczas nie wiem czy tak zainteresowałbym się nurkowaniem

Warto zerknąć