ebook Ślepnąc od świateł - audiobook
3.68 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5142)

Ślepnąc od świateł - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
21.83 zł
22.90 zł
25.42 zł Lub 22.88 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
26.03 zł
26.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Książki Jakuba Żulczyka są gwarantowaną ucztą duchową dla czytelniczej duszy i przenoszą czytelnika do specyficznego świata, który niekoniecznie jest dobrze znany dla każdego z nas. Czy odważysz się do niego wstąpić?  

Fabuła:

Młody chłopak przyjeżdża z Olsztyna do Warszawy, gdzie studiuje na ASP. Nie chce jednak żyć jak jego rówieśnicy, bez żadnych widoków na przyszłość i ogarniającej zewsząd beznadziei. Nie chce byś średniakiem ani życiowym idealistą. Ma swoje skonkretyzowane plany, do osiągnięcia których przydatne zdają się być jego umiejętności. Zawsze przecież lubił ważyć i liczyć. Dlatego wstępuje w brudny i brutalny świat narkotyków - jako handlarz kokainy rozprowadza towar po mieście, a niepokornym dłużnikom szybko przywraca racjonale myślenie, nakłaniając ich przy pomocy odpowiednio brutalnych metod do zwrotu należności. Klientów - ludzi, których spotyka na swojej drodze oraz otoczenie, w którym się obraca to uważa za przeogromny zbiór osobliwości, kierowanych ludzkimi żądzami i słabościami.

Świat Żulczyka w niebanalny a zarazem poruszający sposób pokazuje czytelnikowi Warszawę, która jawi się niczym żarłoczny stwór, w cuchnących trzewiach, którego tkwi unurzany po szyję czytelnik. To świat obrzydliwy, brutalny, a zarazem fascynujący.

Opinie blogerów o audiobooku Ślepnąc od świateł:

Powieść rozbudowana pod względem psychologicznym, z nieoczywistymi historia i przede wszystkim mrocznym i dusznym klimatem noir, który mnie osobiście najbardziej zachwycił. – Paula Sieczko – Rude recenzuje

Książka jest do bólu polska, ale nasz kraj i pewne typowe dla Polaków zachowania opisywane są z nutką ironii i dystansu. Moim zdaniem Żulczyk jest w tym mistrzem. – Sandra Popławska - Bohater Fikcyjny

Audiobooka możesz wysłuchać w świetnej interpretacji Krzysztofa Skoniecznego

Ślepnąc od świateł - audiobook od Jakub Żulczyk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć