ebook Mesjasz Diuny - audiobook
3.85 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 96602)

Mesjasz Diuny - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.16
Audiobook - najniższa cena: 29.43
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.43 zł Lub 26.49 zł
30.90 zł
34.11 zł Lub 30.70 zł
37.90 zł
29.48 zł
30.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Drugi tom bestsellerowego cyklu „Kroniki Diuny”, uznawanego przez czytelników za jedno z największych osiągnięć literatury SF.
 
Minęło kilkanaście lat, odkąd Fremeni pod dowództwem Paula Muad’Diba pokonali połączone siły Harkonnenów i imperialnych sardaukarów. Paul poślubił księżniczkę Irulanę i zasiadł na tronie Imperium. Pustynna Arrakis, zwana Diuną, jest stolicą wszechświata, a Imperator Paul Atryda wydaje z niej poprzedzone proroczymi wizjami rozkazy. Tymczasem stare ośrodki władzy – Bene Gesserit, Gildia Kosmiczna i Bene Tleilax – zawiązują spisek przeciw nowemu Imperatorowi.

Czczony niczym bóg, Paul Muad’Dib wpada w pułapkę, jaką zastawiła na niego prorocza moc: zna dokładnie każdą chwilę swojej przyszłości, każdy swój ruch, każdą decyzję i – przede wszystkim – swój straszliwy finał...

„Nie ulega wątpliwości, że powieści o Diunie stanowią jedno z największych osiągnięć amerykańskiej i światowej SF i na zawsze pozostaną w historii tej literatury” – Lech Jęczmyk

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Miłogosta Reczka.

Mesjasz Diuny - audiobook od Frank Herbert możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Znakomita interpretacja. Po Diunie Krzysztofa Gosztyły z ogromną rezerwą podchodziłem do informacji, że kolejną cześć cyklu "czyta" inny lektor. Wiadomo, Krzysztof Gosztyła to klasa absolutna, więc szczerze powiedziawszy byłem zły na Rebis, że zmienili lektora. O jakże się myliłem sądząc, że Miłogost Reczek nie podoła zadaniu. Mesjasza zinterpretował porywająco, wręcz tak, że teraz już nie wyobrażam sobie powrotu do innego głosu. Polecam, bo naprawdę warto!

Warto zerknąć