ebook Sposób na Elfa
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 337) Ilość stron (szacowana): 216

Sposób na Elfa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 13.07
Audiobook - najniższa cena: 16.90
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
16.65 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
-26% 13.07 zł
14.32 zł Lub 12.89 zł
16.12 zł Lub 14.51 zł
13.85 zł
14.32 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Nigdy nie miałem psa, nie wiedziałem więc, jak to jest. Kiedy jednak zobaczyłem wesoły pysk Elfa na zdjęciu – zakochałem się w nim od pierwszej chwili! ... Wspaniała powieść o wielkiej psiej miłości.

Pewnego dnia ze schroniska do mieszkania pisarza i jego syna trafia Elf – pies o wielkich uszach i równie wielkim sercu. Chociaż przeraża go dywan na trzepaku, papierowe ręczniki i inne Śmiertelnie Groźne Rzeczy, nie jest tchórzem. Stawia czoła dzikiemu zwierzowi i ratuje z opresji Czesława, a gdy na osiedlu pojawia się złodziej, niespodziewanie ujawnia swój instynkt tropicielski. Wciąż jednak tęskni za swoją siostrą Erką, która została w schronisku. Nawet spacery z Młodym i spotkania z piękną Karą i jej pupilką Lindą nie pozwalają mu o tym zapomnieć...
„Sposób na Elfa” jest na liście lektur nowej podstawy programowej dla klas I-III, to wzruszająca, a zarazem pełna humoru historia miłości psa do człowieka i człowieka do psa. Po przeczytaniu tej książki już zawsze będziesz inaczej patrzeć na swojego pupila!

Sposób na Elfa od Marcin Pałasz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć