ebook Sposób na Elfa
3.94 / 5.00 (liczba ocen: 490) Ilość stron (szacowana): 216

Sposób na Elfa
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 14.32
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
16.11 złpremium: 10.74 zł Lub 10.74 zł
-19% 14.32 zł Lub 12.89 zł
15.93 zł Lub 14.34 zł
17.90 zł
17.90 zł
13.91 zł
14.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nigdy nie miałem psa, nie wiedziałem więc, jak to jest. Kiedy jednak zobaczyłem wesoły pysk Elfa na zdjęciu – zakochałem się w nim od pierwszej chwili! ... Wspaniała powieść o wielkiej psiej miłości.

Pewnego dnia ze schroniska do mieszkania pisarza i jego syna trafia Elf – pies o wielkich uszach i równie wielkim sercu. Chociaż przeraża go dywan na trzepaku, papierowe ręczniki i inne Śmiertelnie Groźne Rzeczy, nie jest tchórzem. Stawia czoła dzikiemu zwierzowi i ratuje z opresji Czesława, a gdy na osiedlu pojawia się złodziej, niespodziewanie ujawnia swój instynkt tropicielski. Wciąż jednak tęskni za swoją siostrą Erką, która została w schronisku. Nawet spacery z Młodym i spotkania z piękną Karą i jej pupilką Lindą nie pozwalają mu o tym zapomnieć...
„Sposób na Elfa” jest na liście lektur nowej podstawy programowej dla klas I-III, to wzruszająca, a zarazem pełna humoru historia miłości psa do człowieka i człowieka do psa. Po przeczytaniu tej książki już zawsze będziesz inaczej patrzeć na swojego pupila!

Sposób na Elfa od Marcin Pałasz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć