ebook Kołysanka dla Rosalie
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 220)

Kołysanka dla Rosalie

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

W wartemborskim pałacu, funkcjonującym jako hotel, dochodzi do porwania kilkuletniej dziewczynki. Kto stoi za tym wstrząsającym czynem i jaki związek ma z nim kołysanka wygrywana przez pozytywkę? Do wartemborskiego pałacu, obecnie funkcjonującego jako hotel, przyjeżdżają goście: pisarz zainteresowany historią II wojny światowej, emerytowany architekt o nienagannych manierach, roztargniona, samotna dziewczyna, sympatyczne starsze małżeństwo, wścibska pani Róża z mężem pantoflarzem i tajemniczy wędkarze, którzy znikają na całe dnie. Czy ktoś z nich stoi za uprowadzeniem małej Rosalie oraz jej niani? I jaki związek z tym incydentem ma wygrywana przez zabytkową pozytywkę stara kołysanka?Tę zagadkę spróbuje rozwikłać Klara, znana czytelnikom z powieści „Tajemnice Luizy Bein”, jednocześnie usiłując nie zepsuć swojego obfitującego w burzliwe momenty związku z Kubą.

Kołysanka dla Rosalie od Renata Kosin możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  No niestety... jest gorzej niż w Luizie Bein.

  Tajemnice wyjaśniają się takimi bredniami, że szkoda gadać.
  Doczytałam do końca - bo wciąż miałam nadzieję, że okaże się, że pani jest w ciąży i ma urojenia, zwidy i omamy...
  Pani jest w ciąży owszem - ale baśnie i głupoty okazują się prawdziwymi zdarzeniami, zapiekłymi wierzeniami teoretycznie normalnych ludzi.
  Można trafić na jednego wariata. Ale ilość oszołomów wokół Klary zniechęca. A kretynizm świeżo poznanych ludzi udziela się w miarę normalnemu mężowi w sposób niewiarygodny.

  Raczej się z panią Renatą Kosin już nie spotkam.

Warto zerknąć