ebook Seksualność. Na usługach miłości - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Seksualność. Na usługach miłości - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
Audiobook - najniższa cena: 24.44
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
26.03 złpremium: 16.79 zł Lub 16.79 zł
24.44 zł Lub 22.00 zł
27.99 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
24.94 zł
27.99 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Czy zastanawiałeś się nad miejscem seksualności w życiu człowieka? Trzeci wykład z cyklu „Ja, Człowiek” pomoże Ci w odkryciu prawdziwej rangi seksu oraz tkwiącego w nim źródła dobra, radości i piękna.

Świat seksualności ma dwa przeciwstawne bieguny. Jednym z nich jest przesadna krzykliwość. Z reklam, teledysków, gazet, internetu płyną wyraźne nawiązania do sfery seksualnej. Wiemy, dlaczego tak jest. To, co związane z seksem, jest najbardziej nośne. Z drugiej strony prawdziwa seksualność w dalszym ciągu pozostaje tematem tabu. Wielu ludzi niechętnie o niej rozmawia, a już realne zagrożenia z nią związane, które mają potencjalnie destrukcyjny wpływ na zdrowie, szczęście i powodzenie w życiu, są najczęściej pomijane milczeniem.
Na szczęście jest ktoś, kto mówi otwarcie, jakie jest prawdziwe miejsce seksualności w życiu człowieka. Ktoś, kto rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej dziedzinie i daje prawdziwe wskazówki do zastosowania w życiu, aby było ono pełne i szczęśliwe, a związki trwałe i piękne. Tym kimś jest ks. Marek Dziewiecki. Odkłamuje on fałszywe wzorce związane z seksem. Nadaje mu właściwą rangę, przywraca zdrowe podejście i mówi prawdę.
Jeżeli masz niepoukładane życie seksualne, trudne doświadczenia i problemy, to ta konferencja pomoże Ci odzyskać równowagę i przywrócić seksualności jej miejsce i sens. Bo, jak podkreśla autor, czysta seksualność jest najistotniejszą sferą człowieka, źródłem dobra, radości, zachwytu.

W konferencji „Seksualność. Na usługach miłości” znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:
– Jaki jest prawdziwy sens seksualności?
– Dlaczego seks jest taki przyjemny?
– Jak uniknąć pułapek związanych z seksem, by nie zniszczyć sobie życia?
– Dlaczego tak ważne jest prawidłowe umiejscowienie seksualności w naszym życiu?

Seksualność. Na usługach miłości - audiobook od Marek Dziewiecki możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć