ebook Córeczka
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 731)

Córeczka

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Agata jest szczęśliwą żoną i matką. Ekspertem od wychowywania dzieci i rozwiązywania rodzinnych problemów. Pewnego dnia w progu jej mieszkania staje dziewczynka, której Agata kiedyś zbyt pochopnie złożyła obietnicę. Ta chwila zmienia życie Agaty. Na nią samą, jej męża i ukochanego synka pada strach. Żeby odzyskać spokój, Agata będzie musiała zapukać do wielu drzwi i wyjawić obcym osobom swoje najskrytsze tajemnice. Zrozumie też, że czasami milczenie może kosztować życie wielu ludzi. “Córeczka” to powieść o różnych obliczach miłości, o sile, którą może odnaleźć w sobie kobieta w najtrudniejszej w życiu chwili. O przeszłości, która staje się teraźniejszością i o odpowiedzialności, która czasami każe dokonywać śmiertelnie trudnych wyborów.

Córeczka od Liliana Fabisińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Bo wszystko tak naprawdę zaczyna się od miłości. To ona zmienia nas z Kopciuszka w księżniczkę, bez względu na to,czy mamy lat pięć czy pięćdziesiąt.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/08/liliana-fabisinska-coreczka.html

  Było to moje pierwsze spotkanie z prozą tej autorki.
  Główna bohaterka dr Agata Marks wykłada na uczelni, jest uwielbiana przez studentów, jej zajęcia są niezwykle popularne. Moja imienniczka udziela również porad w telewizjach śniadaniowych i popularnych stacjach radiowych. Jej wypowiedzi dotyczą głównie wychowywania dzieci, komunikacji z nastolatkami, problemów w związkach. Mnie kojarzyła się z młodszą wersją „Super Niani”.
  Agata ma też wspaniałego męża, takiego którego może pozazdrościć jej większość kobiet(i czytelniczek tej powieści). Marcin jest inteligentny, zaradny, kochający, oddany, troskliwy, przystojny i jaki tylko Drogie Panie chcecie-istny ideał. Mają małego synka Filipa- żywe srebro. Tak więc na pierwszy rzut oka Pani Marks ma idealne życie, zna „przepis” na idealny związek i idealne dziecko. Ok, ale wszyscy znamy takie powiedzenie „Szewc bez butów chodzi”, prawda?
  W jakich sytuacjach człowiek najczęściej działa irracjonalnie i łamie swoje zasady?
  Kiedy czuje się zagrożony bądź… no właśnie… mono zauroczony…
  Chyba każdemu z Nas się to zdarzyło. Agacie również…
  Przestrzegała swoich pacjentów przed znajomościami zawieranymi przez internet, przed przygodnym seksem na pierwszej randce. W telewizjach pouczała rodziców, że należy traktować dzieci poważnie, nie okłamywać ich, nie składać obietnic bez pokrycia…
  Co sama zrobiła? Zakochała się w mężczyźnie poznanym przez sieć, choć w realu okazał się kimś zupełnie innym, spała z nim na pierwszej randce i to do tego bez zabezpieczenia, w końcu obiecała jego małej córeczce, że będzie jej mamą… Oj, nieładnie, nieładnie, gdzie te zasady?
  Po 8-miu latach w drzwiach jej domu, staje Zuza, niedoszła córeczka. Dziś jest zbuntowaną nastolatką. Czy ekspertka od komunikacji będzie potrafiła się z Nią porozumieć?
  Okazuje się, że ojciec dziewczyny jest w śpiączce. Czy Agata weźmie na siebie ciężar jej wychowania?
  Dodatkowo kobieta odkrywa, że jej najlepsza przyjaciółka i były kochanek, to osoby śmiertelnie chore. Łączy ich tylko osoba Agaty. A może coś jeszcze? Od tego momentu dr Marks boi się o swoje życie. Czy faktycznie jest ono zagrożone?
  Przekonajcie się same…
  Jeśli lubicie książki Magdaleny Witkiewicz, ta pozycja powinna Wam się spodobać. Podobny styl, tylko poziom ciut niższy…
  Zawsze mam sentyment do książek, których bohaterkami są Agaty. Agata Marks ma jeszcze jedną moją cechę-Trzyma się(przynajmniej się stara) reguł.
  Zapewne sięgnę po inne pozycje autorki, gdyż są to miłe, relaksujące powieści(idealne na upalne lato).

Warto zerknąć