ebook Na wojnie nie ma niewinnych
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 1295)

Na wojnie nie ma niewinnych
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo SQN
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 26.79
Audiobook - najniższa cena: 19.90
wciąż za drogo?
37.19 złpremium: 23.99 zł Lub 23.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
34.00 zł
39.99 zł
26.79 zł
31.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Nucąc „Burn, burn, burn” Dora podpali świat, by przysmażyć tych, którzy zasłużyli na poznanie ciemnej strony panny Wilk… Szósty tom wyczynów policjantki wampirzycy to gorący finał przebojowej heksalogii.

Czasami wojna jest jedynym rozwiązaniem...
Podnosząc rękę na najbliższych Dory Wilk, Bruno wydał na siebie wyrok. Ale nic nie jest łatwe dla wiedźmy, gdy na szali spoczywa bezpieczeństwo jej stada, życie Varga i jej poczytalność.
Echa zbrodniczej magii z czasów II W.Ś., nielegalne walki zmiennych, wilcza wojna terytorialna, elfy, zdrady i rozgrywki w Starszyźnie... Co jeszcze spadnie na głowę Dory Wilk?
I jakim cudem jej największym sojusznikiem jest akurat Roman?

Thorn już nigdy nie będzie taki sam!

Na wojnie nie ma niewinnych od Aneta Jadowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nadmiar czasu sprzyja przesadnemu komplikowaniu prostych rzeczy.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Prawdopodobnie ostania część cyklu i chyba najsłabsza. Jak się należało spodziewać poświęcona w większości Wilkom. Niestety główny wątek zajął tyle miejsca, że zabrakło go na codzienne problemy Dory i jej towarzyszy. Kilka dobrych dialogów, ale chyba autorka była już trochę zmęczona tematem. Mimo to warto przeczytać i mieć nadzieję, że niektóre wątki zostaną domknięte w przyszłości

Warto zerknąć