ebook Podróże doktora Dolittle'a
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 12939)

Podróże doktora Dolittle'a
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 8.66
Audiobook - najniższa cena: 19.09
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
11.99 zł
11.99 zł
11.99 zł Lub 10.79 zł
12.32 zł Lub 11.09 zł
8.66 zł
9.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (11)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Doktor Dolittle wyrusza na wyprawę do odległych krain, podczas której czekają go zdumiewające przygody. Towarzyszy mu jako asystent Tomek Stubbins i to właśnie on snuje opowieść o tej ekscytującej podróży. W towarzystwie swoich ukochanych zwierząt z papugą Polinezją na czele bohaterowie wyruszają na tajemniczą wyspę Czepiaków w poszukiwaniu zaginionego podróżnika, Długiej Strzały. Po wielu zapierających dech przygodach na morzu podróżnicy docierają na poszukiwaną przez siebie pływającą wyspę. A tam... przygody rozpoczynają się na dobre: doktor uwalnia Długą Strzałę, uczy Indian wielu pożytecznych rzeczy, pertraktuje z wielorybami i odbywa pouczającą pogawędkę z wielkim ślimakiem morskim, w efekcie której bohaterowie wyruszają w kolejną pasjonującą wyprawę, tym razem na dno oceanu...

ARCYDZIEŁO LITERATURY DZIECIĘCEJ

"Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle'em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego".

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od klucza

Podróże doktora Dolittle'a od Hugh Lofting możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć