ebook Ewangelia krwi
3.98 / 5.00 (liczba ocen: 11026)

Ewangelia krwi

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

DIABELNIE DOBRZE NAPISANA – GRZECHEM BYŁOBY JEJ NIE PRZECZYTAĆ.

Tajemnica, która zmrozi KREW w żyłach.Zaginiona KSIĘGA, której otwarcie może na zawsze zmienić losy świata. Starożytne stowarzyszenie wampirów działających na usługach Kościoła pomaga w odnalezieniu legendarnego zwoju spisanego przez Chrystusa jego własną krwią. Tajemnicza księga jest obiektem pożądania także przedwiecznej sekty kierowanej przez geniusza zbrodni o niepohamowanej ambicji.Trójka bohaterów musi podążyć śladem prowadzącym tysiące lat w przeszłość – do czasów, kiedy zapomniane przez Boga bestie czyhały w cieniu świata, aż do chwili, gdy Chrystus złożył im pewną kuszącą ofertę, pakt zbawienia dla tych, którzy byli potępieni na wieki.Dlaczego katoliccy księża noszą na piersiach krzyż? Czemu przysięgali żyć w celibacie? Dlaczego mnisi kryją swoje oblicza pod kapturami? I wreszcie – czemu katolicy utrzymują, że konsekracja wina podczas mszy skutkuje jego zmianą w prawdziwą krew Chrystusa? Doskonała literatura przygodowa, która łączy szalone tempo Indiany Jonesa z klimatem znanym z Kodu da Vinci… Rollins i Cantrell to pisarski duet obdarzony jakąś wyższą mocą… Ewangelia krwi jest thrillerem o zaskakującej złożoności, tak perfekcyjnej, jak łyk szlachetnego czerwonego wina…NY Journal of Books

Ewangelia krwi od Rebecca Cantrell, James Rollins możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Chwilę zajęło mi zastanowienie, co tak naprawdę chcę przekazać w recenzji tej książki. Widzę jej plusy i minusy, mam mieszane uczucia.
    Na plus - książka jest napisana lekkim piórem, czyta się ją szybko i przyjemnie. Napięcie narasta we właświwych momentach, akcja jest równo podkręcona aż do ostatniej strony, a całość jest barwna i potoczysta, prawie jak nowe przygody Indiany Jonesa. Muszę przyznać, że książka sprawiła mi sporo frajdy.
    Na minus - jest w tym jednak sporo naiwnej przesady... Jeśli jednak czytelnik godzi się na taką konwecję już na wstępie czytania - polecam.

  • Awatar

    Mam mieszane uczucia po przeczytaniu tej książki. Pierwsze dwie części - szybka i ciekawa akcja, następne - jakieś przeciąganie i nudzenie czytelnika. Jak dla mnie trochę za dużo tych wampiropodobnych stworów. Lubię historię i sensację w jednym, ale to jakoś za bardzo mnie nie zachwyciło

Warto zerknąć