ebook Raport pelikana
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 307794)

Raport pelikana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 22.23
Audiobook - najniższa cena: 26.16
wciąż za drogo?
-38% 22.23 złpremium: 13.34 zł Lub 13.34 zł
23.40 zł Lub 21.06 zł
35.00 zł
39.00 zł
39.00 zł
-9% 30.03 zł
32.11 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Jedna z najsławniejszych powieści giganta thrillera prawniczego – Johna Grishama.

Sfilmowana z Julią Roberts i Denzelem Washingtonem w rolach głównych.

Fabuła, której od lat zazdroszczą Grishamowi autorzy na całym świecie.

Polityczne intrygi, walka o władzę i pytania o moralność w bezwzględnym świecie prawa i bezprawia.

Studentka prawa na tropie spisku w samym Kapitolu.

Zamordowano dwóch sędziów Sądu Najwyższego USA. FBI i CIA są bezradne. Darby Shaw, ambitna studentka prawa z Nowego Orleanu, ma teorię na temat tego, kto jest sprawcą. Swoje ustalenia spisuje w tzw. Raporcie Pelikana i przekazuje przyjacielowi, a ten znajomemu w FBI. Kiedy bomba podłożona w samochodzie zabija przyjaciela Darby, dziewczyna wie, że będzie następna.

Nie może zaufać nikomu, a już zwłaszcza FBI. Musi jednak jak najszybciej poskładać elementy śmiertelnej układanki i dowiedzieć się, kto dokładnie chce ją zabić. Ten ktoś przeczytał Raport Pelikana i nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć dowody niewyobrażalnej zbrodni.

John Grisham ma swój niepowtarzalny styl. Spisek na wysokich stanowiskach, prawnicy – ci umoczeni po uszy, i ci całkiem niewinni – zabójcy i fabuła, która sprawi, że będziesz czytać do samego rana.

„The Cincinnati Post”

Grisham to mistrz budowania napięcia i prowadzenia akcji, ale w „Raporcie pelikana” przekroczył granice gatunku. To opowieść o sile ludzkiego ducha i nadziei, która potrafi pokonać nawet największe przeciwności.

„The Guardian”

„Raport pelikana” to powieść, która nie tylko dostarcza doskonałej rozrywki, ale także pokazuje, jak wiele zła może wyrządzić korporacja, kiedy działa bez kontroli.

„Chicago Tribune”

Raport pelikana od John Grisham możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć